Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24959100-2»
-
ID: UA-2026-09-04-000788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибалончик газовий
Очікувана вартість2 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило проникаюче «Рідкий ключ» PITON 400 мл Аерозоль, антисептик Страж-10 STRAZH 0,5 л, пластифікатор універсальний для всіх видів бетону Front (5 л), аерозоль Montana BLACK 400 мл (9105 White), аерозоль Montana BLACK 400 мл (8230 Koi), аерозоль Montana BLACK 400 мл (9001 Black), аерозоль Montana
BLACK 400 мл (8220 Snail), аерозоль Montana BLACK 400 мл (8110 Arabian), аерозоль Montana BLACK 400 мл (7340 Dumbo), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6730 Toad), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6710 Pear Green), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6720 Lost Island), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6520 Mist), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6240 Atlantis), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6180 Drops), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6090 Woodstock), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6000 Pistachio), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5270 Sorento Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5210 Lenor), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5077 Royal Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5030 Light Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (4155 Royal Purple), аерозоль Montana BLACK 400 мл (4040 Pimp Violet), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3330 Bloody Mary), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3080 Winegum), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3020 Fire Rose), аерозоль Montana BLACK 400 мл (2110 Tomorrow), аерозоль Montana BLACK 400 мл (2060 Juice), аерозоль Montana BLACK 400 мл (1010 Easter Yellow) Очікувана вартість40 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнти скотч
Очікувана вартість246,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДихлофос
Очікувана вартість95,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазові балончики (Терен-4) (або еквівалент)
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено19 серп. 11:09
Прийом пропозицій19 серп. 11:09 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість5 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-009278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиклофос
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач іржі
Очікувана вартість116,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24950000-8 (спеціалізована хімічна продукція) - Балони аерозольні споряджені речовиною сльозогінної та дратівної дії "Кобра-1-CS" (100мл.)
Очікувана вартість9 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалони аерозольні, споряджені речовиною сльозогінної та дратівної дії
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість25 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАерозолі
Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізована хімічна продукція (Хімічна продукція для кольорової дефектоскопії)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено30 лип. 11:43
Прийом пропозицій30 лип. 11:43 – 7 серп. 14:00Очікувана вартість112 144,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-006753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазові балончики
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 лип. 14:21
Прийом пропозицій29 лип. 14:21 – 10 серп. 09:00Очікувана вартість5 125,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-008929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект аерозолей
Очікувана вартість2 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДихлофос(уточнюючий ДК 021:2015 код 24959100-2 Аерозолі) за ДК 021:2015 код 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПенетрант
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 лип. 09:42
Прийом пропозицій27 лип. 09:42 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість64 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-005173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАерозоль від комах
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДихлофос 220 мл, мухоловки(ДК 021:2015:24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція)
Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтифризні речовини, аерозолі, змащувально-охолоджуючі рідини
Оголошено16 лип. 16:21
Прийом пропозицій16 лип. 16:21 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість198 378,20 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-14-007631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари
Очікувана вартість9 164,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Очікувана вартість252,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro