Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24957000-7»

  • ID: UA-2026-09-01-011390-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    будівельні матеріали

    Ім'я:
    Оксана Однорал
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972846183 ЄДРПОУ:
    38730076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пластифікатор в бетон 10л

    Ім'я:
    Рот Марія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677030488 ЄДРПОУ:
    20789596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастило проникаюче «Рідкий ключ» PITON 400 мл Аерозоль, антисептик Страж-10 STRAZH 0,5 л, пластифікатор універсальний для всіх видів бетону Front (5 л), аерозоль Montana BLACK 400 мл (9105 White), аерозоль Montana BLACK 400 мл (8230 Koi), аерозоль Montana BLACK 400 мл (9001 Black), аерозоль Montana … BLACK 400 мл (8220 Snail), аерозоль Montana BLACK 400 мл (8110 Arabian), аерозоль Montana BLACK 400 мл (7340 Dumbo), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6730 Toad), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6710 Pear Green), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6720 Lost Island), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6520 Mist), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6240 Atlantis), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6180 Drops), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6090 Woodstock), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6000 Pistachio), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5270 Sorento Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5210 Lenor), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5077 Royal Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5030 Light Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (4155 Royal Purple), аерозоль Montana BLACK 400 мл (4040 Pimp Violet), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3330 Bloody Mary), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3080 Winegum), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3020 Fire Rose), аерозоль Montana BLACK 400 мл (2110 Tomorrow), аерозоль Montana BLACK 400 мл (2060 Juice), аерозоль Montana BLACK 400 мл (1010 Easter Yellow)

    Ім'я:
    Ольга Котова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050514 Веб сайт:
    https://artek.ua
    ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-005541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Клей Рідке скло Мальва 2,5 кг

    Ім'я:
    Тетяна Колодяжна
    E-mail: [email protected] Телефон: +0961177012 ЄДРПОУ:
    31542385
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-000529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аd-Blue

    Ім'я:
    Ірина Покидько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680106695 ЄДРПОУ:
    44050616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002893-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    24950000-8- Спеціалізована хімічна продукція ( пластифікатор ,волокно армуюче )

    Ім'я:
    Ірина Радченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    782,38 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007737-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Суперпластифікатор)

    Ім'я:
    Полин Лариса Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:08

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:08 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    17 810,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-008797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хімічні добавки

    Ім'я:
    Наталія Беспалова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993963632 Веб сайт:
    https://www.gcsms.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    45548277
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 783,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-005335-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спеціалізована хімічна продукція

    Ім'я:
    Віт Інна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677324026 ЄДРПОУ:
    25500212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 956,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-005064-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Добавки до цементів, будівельних розчинів або бетонів

    Ім'я:
    Оксана Діжурко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671664006 ЄДРПОУ:
    39135048
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-003008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Антифриз, гальмівна рідина, омивач скла, реагент для зниження викидів оксидів азоту, рідина для систем опалення

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 11:01

    Прийом пропозицій
    4 серп. 11:01 – 12 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    4 318 588,35 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-008155-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Рідина AdBlue

    Ім'я:
    Володимир Безпалов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442812554 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 16:07

    Прийом пропозицій
    6 серп. 12:00 – 11 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    455 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-006205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мертель МП18 25кг вогнетривка суміш

    Ім'я:
    Наталія Садівнича
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    280,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-012438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (ДК 021:2015 24957000-7 Хімічні добавки). Розчин SCblue 20л

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-009349-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пластифікатор

    Ім'я:
    Вуколова Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:
    +380484431160
    ЄДРПОУ:
    44023630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    610,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-000830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Добавки до цементів, будівельних розчинів або бетонів

    Ім'я:
    Стахурська Ольга Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987154346 ЄДРПОУ:
    40081331
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 09:27

    Прийом пропозицій
    24 лип. 09:27 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    636 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-006809-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція для мікроавтобуса (Рідина ADBLUE 20л. для мікроавтобуса JAC SUNRAY державний номер ВЕ 5778 НН управління освіти ім.Б.Грінченка Південноукраїнської міської ради)

    Ім'я:
    Віра Ляшкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513655328 Веб сайт:
    http://osvita-yu.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    04653220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 654,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-002942-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція (24951311-8 - Антифризні речовини, 24957000-7 - Хімічні добавки) (Антифриз AKVILON ANT EXT GRE 20 KG, Промивка радіатора К2, 400 мл, Очисник SHAFER SD70 450мл/368г)

    Ім'я:
    Строін Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:
    +380512476850
    ЄДРПОУ:
    40109016
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-000409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-525_24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Рідина AdBlue або еквівалент)

    Ім'я:
    Денис ПИВОВАР
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675704510 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 08:56

    Прийом пропозицій
    17 лип. 08:56 – 27 лип. 15:00
    Очікувана вартість

    2 062 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-003054-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (24957000-7 Хімічні добавки)

    Ім'я:
    Андрій Садовников
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673816517 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 11:20

    Прийом пропозицій
    16 лип. 11:20 – 24 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    109 275,15 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 37 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro