Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24955000-3»
-
ID: UA-2026-08-26-004307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіотуалети
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіотуалети
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіотуалет портативний
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість19 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіотуалет згідно ДК 021:2015 код 24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Очікувана вартість39 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (засіб для дезодорації біотуалетів)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:24955000-3 Хімічні туалети
Очікувана вартість3 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіотуалети
Очікувана вартість35 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіотуалети Thetford Porta Potti 165
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість29 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихімічні туалети
Очікувана вартість10 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні туалети для обладнання укриття
Очікувана вартість14 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільна туалетна кабіна "Стандарт"
Очікувана вартість34 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (рідина для біотуалетів)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24950000-8- спеціалізована хімічна продукція (24955000-3-хімічні туалети)
Ім'я:Переверзєва Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972708625 ЄДРПОУ:03328379Оголошено7 серп. 14:01
Прийом пропозицій7 серп. 14:01 – 15 серп. 13:58Очікувана вартість96 870,04 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-005012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіотуалети та засоби дезодорації
Оголошено5 серп. 12:14
Прийом пропозицій5 серп. 12:14 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість164 983,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-003004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіотуалет Thetford
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість5 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24950000-8- спеціалізована хімічна продукція (24955000-3-хімічні туалети)
Ім'я:Переверзєва Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972708625 ЄДРПОУ:03328379Оголошено29 лип. 11:15
Прийом пропозицій29 лип. 11:15 – 6 серп. 11:17Очікувана вартість96 870,04 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-005837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMED-02В Рідина для біотуалетів Брилліанс, код за ДК 021:2015:24950000-8 -Спеціалізована хімічна продукція
Очікувана вартість2 370,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-007396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМобільна туалетна кабіна (біотуалет) «Стандарт» (або еквівалент), код ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Оголошено18 черв. 13:50
Прийом пропозицій18 черв. 13:50 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-004507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіотуалет Campa Potti Qube XG
Очікувана вартість4 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-003956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Біотуалет). РПЗ - 9.268
Оголошено11 трав. 11:21
Прийом пропозицій11 трав. 11:21 – 19 трав. 10:00Очікувана вартість5 186,67 грн
без ПДВЗавершена