Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24953000-9»
-
ID: UA-2026-08-21-011873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для ортопедичної стоматології код за ДК 021:2015 24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція (коди згідно НК 024:2023 : 35866 Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий; 35863 Матеріал зліпочний стоматологічний альгінантний; 16189 Стоматологічний віск для відливання моделей; 55831
Набір для створення базису зубного протеза; 16187 Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка) (коди згідно НК 031:2024 Q01020104 Силіконові відбиткові матеріали, Q01020101 Альгінати для відбитків зубів, Q010699 Матеріали для виготовлення індивідуальних стоматологічних виробів – інше) Оголошено21 серп. 16:34
Прийом пропозицій21 серп. 16:34 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість337 549,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні матеріали
Очікувана вартість3 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні матеріали
Очікувана вартість1 048,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні матеріали
Очікувана вартість1 119,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІмпрегнат для деревини Bayris каштан матовий 10 л
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-000857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВогнебіозахист для деревини
Оголошено29 черв. 09:39
Прийом пропозицій29 черв. 09:39 – 8 лип. 12:00Очікувана вартість115 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні матеріали
Очікувана вартість2 558,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-008378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту в закладі .
Ім'я:Олександра ПоповичE-mail: [email protected] Телефон: +380509206059, +380990201354 ЄДРПОУ:35335425Очікувана вартість2 435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні матеріали
Очікувана вартість11 431,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні матеріали
Очікувана вартість15 014,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-000476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні матеріали
Очікувана вартість28 458,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-000380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОздоблювальні матеріали
Очікувана вартість35 287,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість3 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-013409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіо Захист Фасад 5 л.
Очікувана вартість418,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-006366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24950000-8 «Спеціалізована хімічна продукція» (Масло для захисту деревини)
Очікувана вартість8 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-003866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту згідно специфікації
Ім'я:Олександра ПоповичE-mail: [email protected] Телефон: +380509206059, +380990201354 ЄДРПОУ:35335425Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-006615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для ортопедичної стоматології код за ДК 021:2015 24950000-8 - Спеціалізована хімічна продукція (коди згідно НК 024:2023 : 35866 Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий; 35863 Матеріал зліпочний стоматологічний альгінантний; 16189 Стоматологічний віск для відливання моделей; 55831
Набір для створення базису зубного протеза; 16187 Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка) (коди згідно НК 031:2024 Q01020104 Силіконові відбиткові матеріали, Q01020101 Альгінати для відбитків зубів, Q010699 Матеріали для виготовлення індивідуальних стоматологічних виробів – інше) Оголошено14 квіт. 14:09
Прийом пропозицій14 квіт. 14:09 – 25 квіт. 12:00Очікувана вартість323 784,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-007889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпаунд ізолюючий
Оголошено20 бер. 13:30
Прийом пропозицій20 бер. 13:30 – 30 бер. 12:00Очікувана вартість760 243,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-19-008876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиклей для кріплення та армування к114 (25кг), штукатурка декоративна, зерно 1,5мм (25кг)
Очікувана вартість30 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-022436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 24953000-9 Оздоблювальні матеріали
Ім'я:Олександра ПоповичE-mail: [email protected] Телефон: +380509206059, +380990201354 ЄДРПОУ:35335425Очікувана вартість21 491,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro