Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24951200-7»
-
ID: UA-2026-08-28-002547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Вогнезахисні матеріали). РПЗ - 9.374
Оголошено28 серп. 10:46
Прийом пропозицій28 серп. 10:46 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-007011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогне-біозахист деревини (10л) (за кодом ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція)
Очікувана вартість5 699,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПросочувальна вогнебіозахисна речовина
Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСКБ-26Т_028_ВО: Піноутворювач
Оголошено30 лип. 14:35
Прийом пропозицій30 лип. 14:35 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість1 696 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-003729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиречовина вогнебіозахисна "АРГУСПРОФІ"-150кг
Очікувана вартість27 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиречовина вогнебіозахисна "АРГУСПРОФІ"-150кг
Очікувана вартість27 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВогне-біозахист деревини (10л), Вогне-біозахист деревини (безбарвний) (10л) (за кодом ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція)
Очікувана вартість15 294,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрисадка для ланцюга
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-010537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрисадки до моторної оливи
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерезарядка та технічне обслуговування вогнегасників
Ім'я:Олеся ДунаєцьE-mail: [email protected] Телефон: +380686138151, +380975576272 ЄДРПОУ:26529979Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-013565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерезарядка і технічне обслуговування вогнегасників
Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-012818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерезарядка і технічне обслуговування вогнегасників
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізована хімічна продукція - за кодом ДК 021:2015 - 24950000-8 (Засіб вогнебіозахисний для деревини)
Оголошено27 трав. 15:14
Прийом пропозицій27 трав. 15:14 – 5 черв. 12:00Очікувана вартість290 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-002505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерезарядка та технічне обслуговування (діагностика) вогнегасників
Очікувана вартість9 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-007590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерезарядка та технічне обслуговування (діагностика) вогнегасників ВП-2
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-007221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерезарядка та технічне обслуговування (діагностика) вогнегасників
Очікувана вартість1 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-006689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерезарядка та технічне обслуговування (діагностику) вогнегасників
Очікувана вартість1 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-006880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерезарядка і технічне обслуговування вогнегасників
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-011862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРечовина вогнебіозахисна просочувальна "Аргуспрофі" для дерев’яних конструкцій (готовий розчин)
Очікувана вартість75 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-011311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 249500000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Рідина для очищення вихлопних газів AdBlue)
Очікувана вартість65 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro