Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24951100-6»
-
ID: UA-2026-08-31-004281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Спеціалізовані змазки та рідини). РПЗ - 9.342.
Оголошено31 серп. 12:26
Прийом пропозицій31 серп. 12:26 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило проникаюче «Рідкий ключ» PITON 400 мл Аерозоль, антисептик Страж-10 STRAZH 0,5 л, пластифікатор універсальний для всіх видів бетону Front (5 л), аерозоль Montana BLACK 400 мл (9105 White), аерозоль Montana BLACK 400 мл (8230 Koi), аерозоль Montana BLACK 400 мл (9001 Black), аерозоль Montana
BLACK 400 мл (8220 Snail), аерозоль Montana BLACK 400 мл (8110 Arabian), аерозоль Montana BLACK 400 мл (7340 Dumbo), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6730 Toad), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6710 Pear Green), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6720 Lost Island), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6520 Mist), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6240 Atlantis), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6180 Drops), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6090 Woodstock), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6000 Pistachio), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5270 Sorento Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5210 Lenor), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5077 Royal Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5030 Light Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (4155 Royal Purple), аерозоль Montana BLACK 400 мл (4040 Pimp Violet), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3330 Bloody Mary), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3080 Winegum), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3020 Fire Rose), аерозоль Montana BLACK 400 мл (2110 Tomorrow), аерозоль Montana BLACK 400 мл (2060 Juice), аерозоль Montana BLACK 400 мл (1010 Easter Yellow) Очікувана вартість40 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило проникаюче універсальне 450мл Золекс з носиком
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість174,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило ВД-40 450мл (ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція)
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкриловий герметик білий (280 мл)
Очікувана вартість75,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило універсальне
Очікувана вартість99,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСиліконова змазка Glidex 400 гр
Очікувана вартість204,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило універсальне WD-40 200 мл безбарвний
Очікувана вартість1 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагато функціональне мастило (аерозоль)
Очікувана вартість180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізована хімічна продукція (Ущільнювач газогерметичний та промивочна рідина)
Оголошено17 серп. 19:03
Прийом пропозицій17 серп. 19:03 – 26 серп. 14:00Очікувана вартість597 121,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-000909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагато функціональне мастило (аерозоль)
Очікувана вартість319,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСиліконова змазка 300 мл (ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція)
Очікувана вартість230,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАерозольний засіб /ВД/
Очікувана вартість153,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило силіконове аеро 200мл
Очікувана вартість160,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило Frostterm Graphitne 400мл
Очікувана вартість1 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Салідол Літол Змазка ланц)
Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмазка силіконова 250г
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Очікувана вартість5 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціалізована хімічна продукція
Очікувана вартість7 190,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізована хімічна продукція
Оголошено14 лип. 14:28
Прийом пропозицій14 лип. 14:28 – 27 лип. 14:00Очікувана вартість175 198,00 грн
без ПДВЗавершена