Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24951000-5»

  • ID: UA-2026-08-31-004281-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Спеціалізовані змазки та рідини). РПЗ - 9.342.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:26

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:26 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    265 076,92 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010166-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Мастило). РПЗ - 9.141.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:11

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:11 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    854,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Вогнезахисні матеріали). РПЗ - 9.374

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:46

    Прийом пропозицій
    28 серп. 10:46 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    125 136,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-000124-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.

    Ім'я:
    Морозюк Микола Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380508290218 ЄДРПОУ:
    02547197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 287,00 грн

    без ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-09-01-010725-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антифриз.

    Ім'я:
    Наталія Мазур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500537604 Веб сайт:
    http://vmte.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    33126849
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    509 999,94 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастило проникаюче «Рідкий ключ» PITON 400 мл Аерозоль, антисептик Страж-10 STRAZH 0,5 л, пластифікатор універсальний для всіх видів бетону Front (5 л), аерозоль Montana BLACK 400 мл (9105 White), аерозоль Montana BLACK 400 мл (8230 Koi), аерозоль Montana BLACK 400 мл (9001 Black), аерозоль Montana … BLACK 400 мл (8220 Snail), аерозоль Montana BLACK 400 мл (8110 Arabian), аерозоль Montana BLACK 400 мл (7340 Dumbo), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6730 Toad), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6710 Pear Green), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6720 Lost Island), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6520 Mist), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6240 Atlantis), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6180 Drops), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6090 Woodstock), аерозоль Montana BLACK 400 мл (6000 Pistachio), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5270 Sorento Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5210 Lenor), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5077 Royal Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (5030 Light Blue), аерозоль Montana BLACK 400 мл (4155 Royal Purple), аерозоль Montana BLACK 400 мл (4040 Pimp Violet), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3330 Bloody Mary), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3080 Winegum), аерозоль Montana BLACK 400 мл (3020 Fire Rose), аерозоль Montana BLACK 400 мл (2110 Tomorrow), аерозоль Montana BLACK 400 мл (2060 Juice), аерозоль Montana BLACK 400 мл (1010 Easter Yellow)

    Ім'я:
    Ольга Котова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050514 Веб сайт:
    https://artek.ua
    ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007011-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вогне-біозахист деревини (10л) (за кодом ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція)

    Ім'я:
    Олексій Нечитайло
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502565070 ЄДРПОУ:
    32168454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 699,52 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006839-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спеціалізована хімічна рідина (CARTECHNIC CART 999 20L Антифриз-концентрат синій G11 CARTECHNI)

    Ім'я:
    Людмила Гончар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954511540 ЄДРПОУ:
    08588932
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 710,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006577-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Омивач скла зимовий, -25

    Ім'я:
    Юшков Павло Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612362293 ЄДРПОУ:
    45030873
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 080,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004993-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антифриз HEPU G12 RED концентрат (Каністра 5л), код ДК 021:2015: 24951311-8 Антифризні речовини

    Ім'я:
    Михайлова Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979550593 ЄДРПОУ:
    02140840
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004149-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Охолодження рідина антифриз 9кг

    Ім'я:
    Данилюк Надія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671229403 ЄДРПОУ:
    03356039
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    620,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012321-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастило проникаюче універсальне 450мл Золекс з носиком

    Ім'я:
    Зубко Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:
    +380534621989
    ЄДРПОУ:
    03351591
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    174,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-009145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антифриз (24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція)

    Ім'я:
    Наталія Яхнієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459562508 ЄДРПОУ:
    13712452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    888,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастило ВД-40 450мл (ДК 021:2015 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція)

    Ім'я:
    Наталія Пилипчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462916823 Веб сайт:
    https://mkocubynska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04412509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-007567-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гальмівна рідина, олива 10W40 (згідно коду ДК 021:2015:24951000-5 змазки та мастильні матеріали)

    Ім'я:
    Олена Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380635932946 ЄДРПОУ:
    44096741
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-005221-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Акриловий герметик білий (280 мл)

    Ім'я:
    Тетяна Михалюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982667994 ЄДРПОУ:
    38692240
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003723-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастило універсальне

    Ім'я:
    Наталія Батура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501958078 ЄДРПОУ:
    05396534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-001816-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    масло гідравлічне

    Ім'я:
    Чирко Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677742095 ЄДРПОУ:
    20416027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    150,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012664-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код за ДК 021-2015 (CPV): 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Антифриз 10 л)

    Ім'я:
    Слободянюк Ніна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:
    02222147
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    620,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011903-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Антифриз

    Ім'я:
    Кирило ГНЯЗДОВСЬКИЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686469435 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 360,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 458 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro