Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24931230-0»
-
ID: UA-2026-08-26-010345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24930000-2 Фотохімікати (фіксаж, проявник)
Очікувана вартість19 968,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник Agfa G139 комплект на 20 л розчину, фіксаж Agfa G334 комплект на 20 л розчину
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявники для рентгенівських плівок ДК 021:2015 24930000-2 Фотохімікати
Очікувана вартість4 156,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24930000-2 - Фотохімікати (проявник, фіксатор)
Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник 5л
Очікувана вартість4 622,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотохімікати (хімічні реактиви)
Ім'я:Вавровська-Костюкович Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414340321 Факс:+380414340321ЄДРПОУ:01991599Очікувана вартість11 179,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотохімікати (Проявник, фіксаж)
Ім'я:Сорока Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено9 лип. 09:40
Прийом пропозицій9 лип. 09:40 – 17 лип. 14:00Очікувана вартість212 040,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-005868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:24930000-2: Фотохімікати (концентрований проявник для ручної обробки рентгенівської плівки "Кровлекс-П-РОК; концентрований фіксаж для ручної обробки рентгенівської плівки "Кровлекс-Ф-РОК; НК 024:2023: 41008- Хімічні реактиви для обробки рентгенівської плівки, для ручної проявки; НК
031:2024:W010401-Розчини для обробки рентгенівських знімків) Очікувана вартість8 952,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:24930000-2: Фотохімікати (проявник для ручної обробки рентгенівської плівки; фіксаж для ручної обробки рентгенівської плівки; НК 024:2023: 41008- Хімічні реактиви для обробки рентгенівської плівки, для ручної проявки; НК 031:2024:W010401-Розчини для обробки рентгенівських знімків)
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотохімікати ((концетрований фіксаж для ручної роботи рентгенплівки "Корвлекс Ф-РОК" 5л на 30 л готового розчину (код НК 024:2015 41008 - Хімічні реактиви для обробки рентгенівської плівки, для ручної проявки); концетрований проявник для ручної роботи рентгенплівки "Корвлекс П-РОК" 5л на 25 л
готового розчину (код НК 024:2015 41008 - Хімічні реактиви для обробки рентгенівської плівки, для ручної проявки)) Очікувана вартість5 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник G153 (2,5l) для машинної обробки, Фіксатор G354 (2,5l) для машинної обробки, код ДК 021:2015 (CPV) : 24930000-2 Фотохімікати
Очікувана вартість3 224,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник для рентгенплівки
Очікувана вартість3 788,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-007705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотохімікати(Концентрований проявник для ручної обробки рентгенплівки)
Ім'я:Навроцька Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978086453 ЄДРПОУ:02004500Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-007220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник для ручної обробки рентгенівської плівки в каністрах по 3 л (на 15л розчину) за кодом ДК 021-2015: 24930000-2 Фотохімікати (код НК 024:2023: 41008 Хімічні реактиви для обробки рентгенівської плівки, для ручної проявки)
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-001307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник та фіксаж для рентгенвівських плівак.
Очікувана вартість4 964,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-005712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФіксаж і проявник
Оголошено23 квіт. 11:50
Прийом пропозицій23 квіт. 11:50 – 1 трав. 12:00Очікувана вартість16 875,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-009835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021 2015 – 24930000-2 «Фотохімікати» (проявник для ручної обробки рентгенівської плівки (код згідно Національного класифікатора НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» - 41008 – хімічні реактиви для оброблення рентгенівської плівки для ручного проявлення); код згідно НК 031:2024
«Національна номенклатура медичних виробів» - Z1399 – неспецифічні витратні матеріли для діагностичних інструментів - інше (код ДК 021 2015 - 24931230-0 - проявники для рентгенівських плівок))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-005560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник G153 (2,5l) для машинної обробки, Фіксатор G354 (2,5l) для машинної обробки, код ДК 021:2015 (CPV) : 24930000-2 Фотохімікати
Очікувана вартість12 632,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-010415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник для ручної обробки рентгенівської плівки
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-006124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотохімікати
Очікувана вартість4 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro