Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24931000-9»
-
ID: UA-2026-08-18-006792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотохімікати - Код ДК 021:2015: 24930000-2 (24931250-6: Живильні середовища). Засоби для виявлення збудників хвороб
Оголошено18 серп. 13:43
Прийом пропозицій18 серп. 13:43 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-07-13-011407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖивильні середовища
Ім'я:Головнич Юрій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380312647198 Факс:+380507181129ЄДРПОУ:00698727Оголошено13 лип. 20:12
Прийом пропозицій13 лип. 20:12 – 2 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-31-008733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛактозо-пептонне середовище
Очікувана вартість1 338,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГлюкозо-фосфатний бульйон (Середовище Кларка)
Очікувана вартість241,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLB бульон (Lennox) (1231), Conda 500 г (1708) Солодовий екстракт Conda, 500 г 1700 Екстракт яловичий, 500 г Середовище Кесслера середовище Сабуро з хлорамфеніколом (агаризоване), 500 г Conda 1090-00 (2107) Бульон поживний, 500 г, Conda
Очікувана вартість34 612,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24930000-2 Фотохімікати
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість5 802,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24930000-2 Фотохімікати (фіксаж, проявник)
Очікувана вартість19 968,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖивильні середовища
Очікувана вартість15 474,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖивильні середовища (ВЦ)
Очікувана вартість31 612,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікробіологічні середовища
Оголошено21 серп. 14:20
Прийом пропозицій21 серп. 14:20 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість44 911,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-008617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали, в рамках виконання проєкту з виконання наукового дослідження «Стратегія спрямованого синтезу функціональних халькогенгалогенідних матеріалів для потреб медицини й енергетики» за реєстраційним номером № 2023.03/0176, згідно Специфікації до Договору (Додаток №1) ДК 021: 2015
24930000-2 — Фотохімікати (24931250-6 — Живильні середовища) Очікувана вартість26 232,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник Agfa G139 комплект на 20 л розчину, фіксаж Agfa G334 комплект на 20 л розчину
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікробіологічне середовище CompactDry YМ для дріжджів і цвілі, 1000869, уп.40 шт.
Очікувана вартість4 861,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(1224) Бульйон триптон-соєвий, 500г, Conda
Очікувана вартість2 993,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення
Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявники для рентгенівських плівок ДК 021:2015 24930000-2 Фотохімікати
Очікувана вартість4 156,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОснова бульйону Фрейзера; Селективна добавка Фрейзера; Добавка Фрейзера
Оголошено17 серп. 13:20
Прийом пропозицій17 серп. 13:20 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 880,25 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-002082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24930000-2 - Фотохімікати (проявник, фіксатор)
Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонцентрований проявник, фіксаж
Очікувана вартість4 437,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотохімікати - Код ДК 021:2015: 24930000-2 (24931250-6: Живильні середовища). Засоби для виявлення збудників хвороб
Оголошено3 серп. 15:15
Прийом пропозицій3 серп. 15:15 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість307 175,98 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась