Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24930000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-013567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-771_24930000-2 Фотохімікати (Фотохімікати та рентгенівська плівка)
Оголошено2 вер. 18:19
Прийом пропозицій2 вер. 18:19 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгар Мюллера-Хінтона,Сабуробульйон з глюкозою,Середовище №10 (Сольовий агар з манітом) ,
Ім'я:Стеценко Сергій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380575351373 Факс:+380575351373ЄДРПОУ:02002859Очікувана вартість1 377,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиживильні середовища
Очікувана вартість5 334,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖивильні середовища
Очікувана вартість26 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖивильні середовища, диски з антибіотиками
Очікувана вартість8 946,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖивилі середовища, диски з антибіотиками
Очікувана вартість8 946,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічний проявник
Ім'я:Грабовецький Ігор ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988557798 ЄДРПОУ:25064231Очікувана вартість2 764,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотохімікати за ДК 021:2015 "24930000-2 Фотохімікати"
Ім'я:Олена Іванівна СаєнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380996098600 Веб сайт: ЄДРПОУ:04725987Очікувана вартість3 225,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАГАР САБУРО З ХЛОРАМФЕНІКОЛОМ (SABOURAUD CAF AGAR) код 24930000-2 Фотохімікати за ДК 021:2015 ( код 58657 Агар Сабуро з хлорамфеніколом для культивування грибів, живильне середовище IVD (діагностика in vitro) за НК 024:2023, (Код W0104010103 – Сировина (агар,пептони,…)) за НК 031:2024),АГАР ЕНДО
(ENDO AGAR) код 24930000-2 Фотохімікати за ДК 021:2015 (код 61627 Агар для Enterobacteriaceae, живильне середовище IVD (діагностика in vitro)за НК 024:2023, Код W0104010103 – Сировина (агар,пептони,…)) за НК 031:2024), ,ГЛЮКОЗО – ПЕПТОННЕ СЕРЕДОВИЩЕ (ЕЙКМАНА) (DEXTROSE – PEPTON MEDIUM (EIJKMAN)) код 24930000-2 Фотохімікати за ДК 021:2015, код 58530 Бульйон для аеробних мікроорганізмів, живильне середовище IVD (діагностика in vitro) за НК 024:2023 , Код W0104010103 – Сировина (агар,пептони,…)) за НК 031:2024), Агар Кліглера (KLIGLER AGAR ) код 24930000-2 Фотохімікати за ДК 021:2015 ( код 58619 Агар Кліглера з залізом для Enterobacteriaceae, живильне середовище IVD (діагностика in vitro код W0104010103 – Сировина (агар,пептони,…)) за НК 031:2024). Очікувана вартість5 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник, фіксаж
Ім'я:Драганова Наталія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384721389 Факс:+380384722558ЄДРПОУ:02004380Очікувана вартість9 821,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛактозо-пептонне середовище
Очікувана вартість1 338,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖивильні середовища
Очікувана вартість46 241,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖивильні середовища
Очікувана вартість22 257,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГлюкозо-фосфатний бульйон (Середовище Кларка)
Очікувана вартість241,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроявник, фіксаж ( Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 24930000-2 Фотохімікати)
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати (пептон ферментативний)
Очікувана вартість2 255,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLB бульон (Lennox) (1231), Conda 500 г (1708) Солодовий екстракт Conda, 500 г 1700 Екстракт яловичий, 500 г Середовище Кесслера середовище Сабуро з хлорамфеніколом (агаризоване), 500 г Conda 1090-00 (2107) Бульон поживний, 500 г, Conda
Очікувана вартість34 612,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24930000-2 Фотохімікати
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість5 802,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПроявник, фіксаж для рентгенівських плівок за ДК 021:2015 24930000-2 Фотохімікати (ДК 021:2015 - 24931230-0 «Проявники для рентгенівських плівок», ДК 021:2015 - 24931240-3 «Фіксажі для рентгенівських плівок», НК 024:2023 - 41008 «Хімічні реактиви для оброблення рентгенівської плівки для ручного
проявлення»; НК 031:2024 Z1399 Неспецифічні витратні матеріали для діагностичних інструментів - інше) Оголошено28 серп. 11:46
Прийом пропозицій28 серп. 11:46 – 2 вер. 08:00Очікувана вартість30 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-28-002822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24930000-2 Фотохімікати (живильні середовища)
Очікувана вартість9 829,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro