Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24911200-5»
-
ID: UA-2026-08-26-005928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлеї (за кодом ДК 021:2015 - 24910000-6 — Клеї)
Оголошено26 серп. 12:41
Прийом пропозицій26 серп. 12:41 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлей ПВА(ЄЗС:021:2015:24910000-6 Клеї)
Ім'я:Любов ОсипенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380464432165, +380464432165 ЄДРПОУ:41653615Очікувана вартість213,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для поточного ремонту
Очікувана вартість950,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлей, герметик
Очікувана вартість2 995,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24910000-6 по ДК 021:2015 - Клеї (Клеї в асортименті). РПЗ - 9.202.
Оголошено14 серп. 10:17
Прийом пропозицій14 серп. 10:17 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість255 395,74 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-006994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (ДК 021:2015: 24910000-66 - Клеї)
Очікувана вартість380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24910000-6 Клеї Клей в асортименті (Західне ТУОМ)
Оголошено6 серп. 14:50
Прийом пропозицій6 серп. 14:50 – 25 серп. 12:00Очікувана вартість9 197,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-007607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилипучка скажена клей універсальний 3кг
Очікувана вартість485,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 24910000-6 Клеї (24911200-5 Адгезиви) – Клеї різні.
Очікувана вартість2 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГерметики
Очікувана вартість1 713,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлей "Рідкі цвяхи"
Очікувана вартість609,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРідке скло
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено27 лип. 14:53
Прийом пропозицій27 лип. 14:53 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-011474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеагенти
Ім'я:Філатова Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971925137 ЄДРПОУ:05417101Очікувана вартість82 748,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-005937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлей для плитки Альба. Код ДК 021:2015 - 24910000-6 - Клеї
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість555,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіксатор різьбового з’єднання для розбірних з’єднань
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість58,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-001326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлеї
Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-000347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідке скло 4,0 кг Коліс; Рідкі цвяхи "Titan Classik"; Клейова суміш для плитки СМ-11 25 кг Ceresit
Очікувана вартість18 765,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (Клеї)
Очікувана вартість4 506,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-010248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлей
Оголошено15 лип. 16:49
Прийом пропозицій15 лип. 16:49 – 23 лип. 18:00Очікувана вартість832 725,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-001929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлей для автоскла
Очікувана вартість3 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro