Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24900000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-014502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеагенти
Ім'я:Філатова Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971925137 ЄДРПОУ:05417101Оголошено2 вер. 22:40
Прийом пропозицій2 вер. 22:40 – 18 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-013567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-771_24930000-2 Фотохімікати (Фотохімікати та рентгенівська плівка)
Оголошено2 вер. 18:19
Прийом пропозицій2 вер. 18:19 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 24910000-6 – Клеї (Клей універсальний монтажний – 24910000-6)
Оголошено2 вер. 17:00
Прийом пропозицій2 вер. 17:00 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОхолоджувальні рідини
Оголошено2 вер. 15:41
Прийом пропозицій2 вер. 15:41 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізована хімічна продукція (код 24950000-8 за ДК 021:2015) (Сорбент-біодеструктор вуглеводнів нафти)
Оголошено2 вер. 14:47
Прийом пропозицій2 вер. 14:47 – 21 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-008715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораХімічні речовини
Оголошено2 вер. 14:44
Прийом пропозицій6 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 24950000-8 — Спеціалізована хімічна продукція( Антифриз G12+ (червоний) або еквівалент)
Оголошено2 вер. 10:09
Прийом пропозицій2 вер. 10:09 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-000597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24910000-6 Клеї(алюмохромфосфатне зв’язуюче)
Оголошено2 вер. 09:08
Прийом пропозицій2 вер. 09:08 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-008485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтандартні зразки
Оголошено1 вер. 15:46
Прийом пропозицій1 вер. 15:46 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХімічна продукція різна
Ім'я:Суязов Данило АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487373458,380992499199 ЄДРПОУ:23211567Оголошено1 вер. 12:07
Прийом пропозицій1 вер. 12:07 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїрідини для зниження викидів систем SCR (Adblue)
Оголошено1 вер. 11:55
Прийом пропозицій1 вер. 11:55 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодний розчин карбаміду (інші пально-мастильні матеріали)
Оголошено31 серп. 18:51
Прийом пропозицій31 серп. 18:51 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічна продукція різна
Оголошено31 серп. 16:33
Прийом пропозицій31 серп. 16:33 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічна продукція для рухомого складу (ДК 021:2015 – 24950000-8 – Спеціалізована хімічна продукція)
Ім'я:Чорнобай Андрій СтаніславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380632530399 Факс:+380563739218Веб сайт: ЄДРПОУ:32616520Оголошено31 серп. 16:27
Прийом пропозицій31 серп. 16:27 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-009915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлей для великоформатної плитки
Оголошено31 серп. 16:13
Прийом пропозицій31 серп. 16:13 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-007759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСпеціалізована хімічна продукція
Ім'я:Суязов Данило АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487373458,380992499199 ЄДРПОУ:23211567Оголошено31 серп. 15:07
Прийом пропозицій31 серп. 15:07 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24950000-8 по ДК 021:2015 – Спеціалізована хімічна продукція (Спеціалізовані змазки та рідини). РПЗ - 9.342.
Оголошено31 серп. 12:26
Прийом пропозицій31 серп. 12:26 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-003370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічна продукція різна
Оголошено31 серп. 11:43
Прийом пропозицій31 серп. 11:43 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКлей для плитки, еластична суміш
Ім'я:Комаровська Дар'я ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:+380443338140ЄДРПОУ:37292855Оголошено31 серп. 09:16
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-000529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗносостійкий епоксидний компаунд
Оголошено31 серп. 09:15
Прийом пропозицій31 серп. 09:15 – 9 вер. 10:00