Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24540000-1»
-
ID: UA-2026-08-27-002512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВінілові полімери у первинній формі (24540000-1)
Оголошено27 серп. 10:41
Прийом пропозицій27 серп. 10:41 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-001613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмаса для ортопедичної стоматології
Очікувана вартість10 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмаса для ортопедичної стоматології
Очікувана вартість16 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФторакс з прожилками-10шт..
Очікувана вартість8 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВінілові чіпси - флокі (0,05)
Ім'я:Страдна Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459572233 Факс:+380459572233Веб сайт: ЄДРПОУ:05536633Очікувана вартість2 058,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФторакс з прожилками, Протакрил М
Очікувана вартість9 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипластмаси у первинній формі (НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» код 58288 - Матеріал полімерний для базису дентального протеза термопластичний, НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» код Q010699 - Матеріали для виготовлення індивідуальних стоматологічних виробів – інше)
Очікувана вартість29 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротакрил-М
Очікувана вартість9 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015:24540000-1- Вінілові полімери у первинній формі
Очікувана вартість83 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПротакрил М
Очікувана вартість3 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24540000-1 «Вінілові полімери у первинній формі» (Площинний планшет з об’ємними акриловими буквами та акриловими карманами, з монтажем)
Очікувана вартість59 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 24540000-1 Вінілові полімери у первинній формі (Смола SLA)
Очікувана вартість3 946,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 24540000-1 - Вінілові полімери у первинній формі
Очікувана вартість11 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 24540000-1 - Вінілові полімери у первинній формі ( вінілові чіпси-флоки)
Ім'я:Страдна Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459572233 Факс:+380459572233Веб сайт: ЄДРПОУ:05536633Очікувана вартість4 802,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДенфіл
Очікувана вартість3 445,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-05-000371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФторакс з прожилками, латакрил V, пластмаса
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24540000-1 «Вінілові полімери у первинній формі» (Виріб з акрилу (трибуна 500x500x1250))
Очікувана вартість23 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24540000-1 Вінілові полімери у первинній формі
Очікувана вартість1 230,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-014025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФторакс з прожилками пластмаса для базисів протезів.
Очікувана вартість17 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-007549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмаса для ортопедичної стоматології
Очікувана вартість15 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro