Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24530000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-006602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСополімер стиролу МСН
Оголошено2 вер. 13:27
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод по класифікатору ДК 021:2015 24530000-8 - Стиролові полімери у первинній формі (полістирол)
Очікувана вартість674,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиABS+ пластик 400м/1.0кг/1.75мм Чорний, пластик Anycubic PETG 1кг Текстурований Сірий
Очікувана вартість42 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСильнокислотний катіоніт в натрієвій формі
Оголошено14 серп. 15:49
Прийом пропозицій14 серп. 15:49 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 995 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-003096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтиролові полімери у первинній формі ( вторинний ПЕТФ, вторинний полістирол, вторинні поліаміди, вторинний полівінілхлорид)
Очікувана вартість446 083,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСополімер стиролу МСН
Оголошено11 серп. 17:54
Прийом пропозицій31 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість54 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-000860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 24530000-8 - Стиролові полімери у первинній формі
Очікувана вартість215,83 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКатіоніт , фільтруюче завантаження іонообмінна смола Purolex ДК 021:2015: 24530000-8 Стиролові полімери у первинній формі
Очікувана вартість80 310,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтиролові полімери у первинній формі ( вторинний ПЕТФ, вторинний полістирол, вторинні поліаміди, вторинний полівінілхлорид)
Оголошено27 лип. 15:27
Прийом пропозицій27 лип. 15:27 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість446 083,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-000821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКатіоніт , фільтруюче завантаження іонообмінна смола Purolex ДК 021:2015: 24530000-8 Стиролові полімери у первинній формі
Очікувана вартість3 346,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКатіоніт
Оголошено7 лип. 14:46
Прийом пропозицій7 лип. 14:46 – 18 лип. 16:00Очікувана вартість330 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-009720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартрідж для 3D принтера
Очікувана вартість6 853,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24530000-8 Стиролові полімери у первинній формі (Катіоніт)
Оголошено30 черв. 16:03
Прийом пропозицій30 черв. 16:03 – 8 лип. 08:00Очікувана вартість832 011,94 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-011375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСильнокислотний катіоніт в натрієвій формі
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено16 черв. 15:46
Прийом пропозицій16 черв. 15:46 – 28 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 995 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-003348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиABS пластик для 3D принтера та картридж для 3 D принтера
Очікувана вартість16 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-010781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтиролові полімери у первинній формі ABS пластик для 3D принтера та картрідж для 3D принтера (24530000-8)
Оголошено1 трав. 16:13
Прийом пропозицій1 трав. 16:13 – 9 трав. 18:00Очікувана вартість17 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-27-011974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКатіоніт згідно ДК 021:2015 код 24530000-8 Стиролові полімери у первинній формі
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено27 квіт. 16:23
Прийом пропозицій27 квіт. 16:23 – 7 трав. 09:00Очікувана вартість529 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-000938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола натрієва іонообмінна С100Е пом’якшення 25л
Очікувана вартість77 436,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-007382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолістирол (НК 024:2023 код 61935 - Стабілізація зразка реагент IVD (діагностика in vitro)), реагент; НК 031:2024 код W01030799 РЕАКТИВИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ – ІНШЕ) згідно ДК 021:2015 код 24530000-8 - Стиролові полімери у первинній формі
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-002733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАніоніти, катіоніти
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Оголошено14 квіт. 10:55
Прийом пропозицій14 квіт. 10:55 – 27 квіт. 23:00Очікувана вартість17 987 886,67 грн
без ПДВЗавершена