Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24510000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-001638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24510000-2 по ДК 021:2015 Етиленові полімери у первинній формі (Плівка поліетиленова). РПЗ - 9.323.
Оголошено31 серп. 10:25
Прийом пропозицій31 серп. 10:25 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-004179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтиленові полімери у первинній формі
Очікувана вартість2 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24510000-2 Етиленові полімери у первинній формі (Плівка поліетиленова). РПЗ - 9.323
Оголошено10 серп. 10:53
Прийом пропозицій10 серп. 10:53 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість24 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-007953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеагент TurboFect Transfection Reagent
Ім'я:Філатова Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971925137 ЄДРПОУ:05417101Очікувана вартість20 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішаний термопласт
Очікувана вартість122,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтержень фторопластовий Ф4
Очікувана вартість32 832,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоліетиленова продукція в асортименті
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено28 лип. 16:49
Прийом пропозицій28 лип. 16:49 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість20 100,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-003230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24510000-2 по ДК 021:2015 Етиленові полімери у первинній формі (Плівка поліетиленова). РПЗ - 9.347.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено20 лип. 11:38
Прийом пропозицій20 лип. 11:38 – 29 лип. 10:00Очікувана вартість62 265,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-000833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24510000-2 Етиленові полімери у первинній формі Поліетилен (для БудРем)
Ім'я:Гончарук Марина ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676651404 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість9 749,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка поліетиленова
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка в рулоні
Ім'я:Олена Володимирівна ЧуракE-mail: [email protected] Телефон: +380567706506 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984636Очікувана вартість99 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-003314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФторопласт
Оголошено3 лип. 11:19
Прийом пропозицій3 лип. 11:19 – 13 лип. 12:00Очікувана вартість64 948,18 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-007282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Апарат для одягання бахіл та термоплівка до апарату для надягання бахіл" Код ДК 021:2015 24510000-2 "Етиленові полімери у первинній формі"
Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-000535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка поліетиленова первинна, код ДК 021:2015 24510000-2 - Етиленові полімери у первинній формі
Очікувана вартість96 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-014129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФторопласт листовий 4мм.
Очікувана вартість39 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-001643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24510000-2 по ДК 021:2015 Етиленові полімери у первинній формі (Плівка поліетиленова). РПЗ - 9.323
Оголошено16 черв. 09:58
Прийом пропозицій16 черв. 09:58 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість24 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-007749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоліетиленова продукція в асортименті
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено8 черв. 14:25
Прийом пропозицій8 черв. 14:25 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість262 610,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-003929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015 – 24510000-2 Етиленові полімери у первинній формі
Очікувана вартість26 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-002720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24510000-2 по ДК 021:2015 Етиленові полімери у первинній формі (Поліетиленова продукція в асортименті). РПЗ - 9.218
Оголошено27 трав. 10:34
Прийом пропозицій27 трав. 10:34 – 4 черв. 10:00Очікувана вартість40 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-006805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиплівка етиленова
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro