Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24457000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-148; 24450000-3-Агрохімічна продукція (Засоби захисту для зелених насаджень)
Оголошено1 вер. 14:38
Прийом пропозицій1 вер. 14:38 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-012279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція (десиктанти, фунгіциди, інсектициди), код за ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Очікувана вартість75 136,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифунгіцид
Очікувана вартість30,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість1 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість40 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція різна
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено14 серп. 14:37
Прийом пропозицій14 серп. 14:37 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість35 736,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-007982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція
Оголошено13 серп. 14:38
Прийом пропозицій13 серп. 14:38 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість164 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-000223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизасоби захисту рослин
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Оголошено10 серп. 08:45
Прийом пропозицій10 серп. 08:45 – 18 серп. 08:37Очікувана вартість493 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-005368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизасоби захисту рослин
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Оголошено7 серп. 12:27
Прийом пропозицій7 серп. 12:27 – 15 серп. 12:16Очікувана вартість373 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-06-011577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-001411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби захисту рослин
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість23 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтисептик протигрибковий SchimmelSTOP BauGut 5 л
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб від бур'янів Засіб для рослин
Очікувана вартість395,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24450000-3 Агрохімічна продукція (Гербіцид Тотал К, Токсіфос 560 таб. ТБ (18х1,0кг))
Ім'я:Микола ГерасименкоE-mail: [email protected] Телефон: +380632205285 Веб сайт: ЄДРПОУ:02548819Очікувана вартість2 800,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби захисту рослин та поверхнево-активні речовини (прилипачі) або їх еквіваленти, код за ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Оголошено3 серп. 18:16
Прийом пропозицій3 серп. 18:16 – 15 серп. 00:01Очікувана вартість118 350,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-23-003532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 24450000-3 Агрохімічна продукція (Агрохімічна продукція для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено23 лип. 12:07
Прийом пропозицій23 лип. 12:07 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість49 816,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-010160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція
Оголошено20 лип. 16:57
Прийом пропозицій20 лип. 16:57 – 29 лип. 16:55Очікувана вартість40 495,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-004525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнсектицид, фунгіцид, гербіцид, від мурах
Очікувана вартість5 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФунгіциди
Очікувана вартість1 018,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-000741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість3 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro