Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24456000-5»
-
ID: UA-2026-08-27-008661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Оголошено27 серп. 15:00
Прийом пропозицій27 серп. 15:00 – 4 вер. 12:45 -
ID: UA-2026-08-19-008778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
Оголошено19 серп. 14:49
Прийом пропозицій19 серп. 14:49 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість186 644,20 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПестициди
Очікувана вартість218,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість40 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція (Тісто від мишей та щурів ITAL Tiger Смерть щурам №1, роцентицидний, бродіфакум, пакет, 200 г – 24456000-5)
Очікувана вартість1 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для дератизації та дезінсекції
Очікувана вартість23 456,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для дератизації та дезінсекції
Очікувана вартість32 262,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Оголошено13 серп. 15:09
Прийом пропозицій13 серп. 15:09 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість213 930,00 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-06-004543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДихлофос; Отрута для тарганів; Липучка для мух; Гербіцид Раундап; Отрута для мишей
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГербіцид "Буран" 300мл; Гербіцид "Буран" 400мл;Інсектицид "Кораген" 1.2мл; Інсектицид "Ампліго" 4мл;Родентицид "Крисина смерть"220гр.;Родентицид гранульований 200гр;
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість1 565,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція
Оголошено20 лип. 16:57
Прийом пропозицій20 лип. 16:57 – 29 лип. 16:55Очікувана вартість40 495,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-011639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДезінсекційні та дератизаційні засоби (ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція)
Оголошено26 черв. 19:18
Прийом пропозицій26 черв. 19:18 – 13 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 850,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-007543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція
Оголошено23 черв. 13:42
Прийом пропозицій23 черв. 13:42 – 1 лип. 13:44Очікувана вартість36 151,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-007446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
Оголошено18 черв. 13:50
Прийом пропозицій18 черв. 13:50 – 26 черв. 10:00Очікувана вартість160 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-16-013470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОтрута для мишей
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385193250 Факс:+380385193250ЄДРПОУ:05537756Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-008479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОтрута від гризунів, раундап
Очікувана вартість801,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-008219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засіб "щурача смерть" від мишей)
Очікувана вартість175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб від мишей
Очікувана вартість48,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-003905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість452,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-014256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція (Тісто від мишей та щурів ITAL Tiger Смерть щурам №1, роцентицидний, бродіфакум, пакет, 200 г – 24456000-5)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість1 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro