Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24454000-1»
-
ID: UA-2026-08-17-003682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість40 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція різна
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено14 серп. 14:37
Прийом пропозицій14 серп. 14:37 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість35 736,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-000223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизасоби захисту рослин
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Оголошено10 серп. 08:45
Прийом пропозицій10 серп. 08:45 – 18 серп. 08:37Очікувана вартість493 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-005368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизасоби захисту рослин
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Оголошено7 серп. 12:27
Прийом пропозицій7 серп. 12:27 – 15 серп. 12:16Очікувана вартість373 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-07-004045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (Топсін - М - інсектицид 1л, Кендал ТЕ (Kendal TE) - біостимулятор росту 1 л)
Очікувана вартість2 271,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні засоби для зелених насаджень
Оголошено6 серп. 12:59
Прийом пропозицій6 серп. 12:59 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість360 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби захисту рослин та поверхнево-активні речовини (прилипачі) або їх еквіваленти, код за ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Оголошено3 серп. 18:16
Прийом пропозицій3 серп. 18:16 – 15 серп. 00:01Очікувана вартість118 350,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-21-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» Агрохімічна продукція 24450000-3; 24454000-1 — Регулятори росту рослин - (Біостимулятор росту кореневої системи (укорінювач) Radifarm (Радіфарм))
Ім'я:Ніколюк Вадим ГригорійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380982745707 Веб сайт: ЄДРПОУ:05479361Оголошено21 лип. 15:05
Прийом пропозицій21 лип. 15:05 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-010160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція
Оголошено20 лип. 16:57
Прийом пропозицій20 лип. 16:57 – 29 лип. 16:55Очікувана вартість40 495,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-006716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіостимулятор росту кореневої системи (укорінювач)
Оголошено15 лип. 14:28
Прийом пропозицій15 лип. 14:28 – 23 лип. 12:00Очікувана вартість261 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-000741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість3 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-005813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіостимулятори росту рослин
Оголошено29 черв. 13:46
Прийом пропозицій29 черв. 13:46 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість397 446,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-007543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція
Оголошено23 черв. 13:42
Прийом пропозицій23 черв. 13:42 – 1 лип. 13:44Очікувана вартість36 151,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-014107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби захисту рослин
Оголошено18 черв. 21:44
Прийом пропозицій18 черв. 21:44 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 069 742,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-012196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіостимулятори росту рослин
Оголошено16 черв. 16:13
Прийом пропозицій16 черв. 16:13 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість397 446,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-003472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція 24450000-3 за ДК 021:2015 (біостимулятори та гербіциди)
Ім'я:Бабюк Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380936909603 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Оголошено15 черв. 11:23
Прийом пропозицій15 черв. 11:23 – 23 черв. 11:00Очікувана вартість207 131,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-003811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість1 099 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-007719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція 24450000-3 за ДК 021:2015 (біостимулятори та гербіциди)
Ім'я:Бабюк Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380936909603 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Оголошено29 трав. 15:08
Прийом пропозицій29 трав. 15:08 – 10 черв. 16:00Очікувана вартість207 131,30 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-25-011768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіостимулятори росту рослин
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість41 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-010240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕнжіо,системний інсектицид,3.6мл,syngenta -3шт;Мегафол,100мл.Valagro -2шт господарчі потреби
Очікувана вартість435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro