Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24452000-7»
-
ID: UA-2026-09-01-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-148; 24450000-3-Агрохімічна продукція (Засоби захисту для зелених насаджень)
Оголошено1 вер. 14:38
Прийом пропозицій1 вер. 14:38 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-008661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Оголошено27 серп. 15:00
Прийом пропозицій27 серп. 15:00 – 4 вер. 12:45 -
ID: UA-2026-09-01-006095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24450000-3 Агрохімічна продукція
Очікувана вартість756,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби захисту рослин : Токсифос згідно (ДК 021:2015 24452000-7 Інсектициди)
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнсектицид, гербіцид
Очікувана вартість5 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція (десиктанти, фунгіциди, інсектициди), код за ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Очікувана вартість75 136,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрепарат для знищення тарганів: «Гель-паста Stop Cockroach gel» (Код ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція, 24452000-7 - Інсектициди)
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПорошок від клопів за кодом ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Очікувана вартість11 832,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДихлофос; Отрута для тарганів
Очікувана вартість24 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція (стрічка липка проти мух)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДихлофос; Отрута для тарганів
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезинфекції та дератизації)
Оголошено19 серп. 14:49
Прийом пропозицій19 серп. 14:49 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість186 644,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-18-009902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція (інсектицид, прилипач)
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість429,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПестициди
Очікувана вартість218,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція
Очікувана вартість40 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрохімічна продукція різна
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено14 серп. 14:37
Прийом пропозицій14 серп. 14:37 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість35 736,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАгрохімічна продукція (Засіб проти ос)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість3 043,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для дератизації та дезінсекції
Очікувана вартість4 514,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для дератизації та дезінсекції
Очікувана вартість23 456,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для дератизації та дезінсекції
Очікувана вартість32 262,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro