Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24440000-0»

  • ID: UA-2026-08-31-007013-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    мінеральні добрива

    Ім'я:
    Світлана ВЕЛИЧКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
    03351970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:38

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:38 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    95 887,88 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011076-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мінеральні добрива

    Ім'я:
    Костенець Ганна Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434361463 Факс:
    +380434361173
    ЄДРПОУ:
    00727713
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:31

    Прийом пропозицій
    28 серп. 17:31 – 10 вер. 17:32
    Очікувана вартість

    3 131 085,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010750-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нітроамофоска NPK 15:15:15 для потреб Одеської філії УІЕСР

    Ім'я:
    Ольга Матяжова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673994760 Веб сайт:
    https://sops.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    00488332
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:51

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:51 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    73 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 16 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009566-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Добрива різні

    Ім'я:
    Іван Яремчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982409653 ЄДРПОУ:
    44315975
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:43 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 741 221,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 16 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-012696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Добрива мінеральні комплексні водорозчинні

    Ім'я:
    Литвин Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444196915 ЄДРПОУ:
    05416745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:58

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:58 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    517 519,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 4 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-000029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Добрива азотно-фосфорно-калійні (Код ДК 021:2015: 24440000-0 — Добрива різні)

    Ім'я:
    Федан Іван Степанович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986627634 ЄДРПОУ:
    00492990
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 00:38

    Прийом пропозицій
    26 серп. 00:38 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    157 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009099-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мінеральне добриво КАС 32

    Ім'я:
    Тетяна ХОДОС
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474299901 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/brcpoy
    ЄДРПОУ:
    14209459
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005600-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Добрива різні

    Ім'я:
    Станіслав Анатолійович Стоцький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972748355 ЄДРПОУ:
    32316735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    460,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010753-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Трихограма (засоби захисту рослин)

    Ім'я:
    Ільченко Діана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380456307025 ЄДРПОУ:
    00493712
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 060,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Добриво мінеральне ICL Хобі Осмокот для квітучих рослин 12-7-18+TE 2-3M 200 г

    Ім'я:
    Дацюк Тетяна Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445947712 Факс:
    +380445947714
    ЄДРПОУ:
    33745659
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    460,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001201-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин пов"язаних з виробництвом с/п.

    Ім'я:
    Морозюк Микола Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380508290218 ЄДРПОУ:
    02547197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    436,00 грн

    без ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-08-28-004927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Грунтова суміш

    Ім'я:
    Юліан Новосад
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971827280 ЄДРПОУ:
    42486365
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    690,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мінеральні азотовмісні добрива (ДК 021: 2015: 24440000-0 Добрива різні)

    Ім'я:
    Черевко Микола Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503581024 ЄДРПОУ:
    03768026
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-013330-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Добрива різні

    Ім'я:
    Любов Черсак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982262090 ЄДРПОУ:
    41114556
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 335,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 24440000-0 Добрива різні (Добриво для газону)

    Ім'я:
    Сергій Володимирович Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380938834530 ЄДРПОУ:
    42631325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    714,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-005308-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплексне мікродобриво, 24440000-0 Добрива різні

    Ім'я:
    Ганна Лобанова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953131971 ЄДРПОУ:
    02545979
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 901,56 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-001052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Добрива для функціонування закладів спорту (24440000-0 - Добрива різні)

    Ім'я:
    Романченко Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977077772 ЄДРПОУ:
    44334191
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 790,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009843-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Господарчі товари, мінеральні добрива, засоби захисту рослин

    Ім'я:
    Борис Бондаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997392061 ЄДРПОУ:
    45285931
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    280,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-005093-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Добрива

    Ім'я:
    Роман Богдан Євгенович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979339449 Факс:
    +380354821159
    ЄДРПОУ:
    34492201
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    630,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-000403-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Добрива різні

    Ім'я:
    Олена Вікторівна Сокуренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953864443 Веб сайт:
    http://hospital.edukit.kr.ua/
    ЄДРПОУ:
    01994942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 391 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro