Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24430000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-003723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіогумус
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТорфові субстрати за ДК 021:2015 код 24430000-7 «Добрива тваринного та рослинного походження»
Оголошено19 серп. 13:40
Прийом пропозицій19 серп. 13:40 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість813 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-15-007747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунт універсальний.
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 24430000-7 Добрива тваринного та рослинного походження (Добрива рослинного походження для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-002774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидатки з благоустрою Сновської міської ради, а саме : добриво для рослин 200 г.(ДК 021:2015 (CPV): 24430000-7Добрива тваринного та рослинного походження)
Очікувана вартість598,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-012730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГербіциди
Ім'я:Мелкікян Марія ГагіківнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512443393 Факс:+380512557212ЄДРПОУ:37157138Очікувана вартість398,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-003090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнозем
Очікувана вартість53 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-004954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТорф верховий кислий
Очікувана вартість66 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-010009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСубстракт торф'яний
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-008499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунт рослинний "Добра земля ПП Кардаш"
Ім'я:Світлана КізякE-mail: [email protected] Телефон: +380680733163, +380989967196 Веб сайт: ЄДРПОУ:37529417Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-008015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиҐрунтосуміш універсальна для озеленення
Очікувана вартість64 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-002980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДобрива тваринного та рослинного походження (Торф’яний субстрат нейтральний (верховий) кіпа 250, Торф’яний субстрат універсальний, кіпа 250, фульвогумін, мікроелементи greenway mix)
Очікувана вартість91 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-000192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТорфові субстрати
Ім'я:Василенко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445660174 Факс:+380445660003ЄДРПОУ:31722949Оголошено19 трав. 08:27
Прийом пропозицій19 трав. 08:27 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість352 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-005875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСубстракт торф’яний PL-1 PEATFIELD 150 (за Національним класифікатором “Єдиний закупівельний словник” код ДК 021:2015 - 24430000-7 - Добрива тваринного та рослинного походження)
Очікувана вартість61 995,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-008110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумат калію (24430000-7 Добрива тваринного та рослинного походження)
Ім'я:Валентина Володимирівна ПарфьоноваE-mail: [email protected] Телефон: +380956333217 ЄДРПОУ:03067499Очікувана вартість98 572,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-005513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСубстрат торф 50 л., Добриво мінеральне 1,5 кг.
Очікувана вартість1 161,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-011302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання добрив тваринного та рослинного походження для підживлення зелених насаджень з метою утримання в належному стані території біля навчальних корпусів НУ «ОЮА» (товари, які не обліковуються як основні засоби)
Очікувана вартість90 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-010027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДобрива тваринного та рослинного походження
Очікувана вартість145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-010669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТорф'яний субстрат
Ім'я:Нечипоренко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380970909252 ЄДРПОУ:03359701Очікувана вартість99 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-010484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрунт для рослин.
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro