Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24410000-1»

  • ID: UA-2026-08-31-012604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аміачна селітра або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:07 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 179 166,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аміачна селітра або еквівалент

    Ім'я:
    Віктор Губін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678877875 Веб сайт:
    https://www.institut-zerna.com
    ЄДРПОУ:
    00496662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:06

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:06 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 179 166,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    5 дн. 20 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010343-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аміачна селітра для потреб Одеської філії УІЕСР

    Ім'я:
    Ольга Матяжова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673994760 Веб сайт:
    https://sops.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    00488332
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:21

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:21 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    204 166,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 20 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2024-02-27-009230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Азотні добрива (Аміачна селітра)

    Ім'я:
    Ліхушина Ганна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505058142 ЄДРПОУ:
    00729333
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лют. 2024 15:27

    Прийом пропозицій
    27 лют. 2024 15:27 – 18 бер. 2024 10:00
    Очікувана вартість

    400 000,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007267-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кислота азотна за ДК 021:2015 "24410000-1 Азотні добрива"

    Ім'я:
    Олена Іванівна Саєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996098600 Веб сайт:
    http://poltavastandart.com
    ЄДРПОУ:
    04725987
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 115,36 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011643-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сечовина, чда Калій азотнокислий, хч Натрій азотнокислий, хч Кислота азотна, 65%, осч (Чехія)

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 683,56 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-006380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аміачна селітра

    Ім'я:
    Віталій Соколік
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512342008 Веб сайт:
    https://www.mnau.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    00497213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 000,46 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Амоній сірчанокислий (BASF)

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    966,72 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-23-000206-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Добрива

    Ім'я:
    Найденко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380999208563 ЄДРПОУ:
    22203330
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-010303-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Селітра аміачна (ДК 24410000-1-Азотні добрива)

    Ім'я:
    Марина Бондарчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675427813 ЄДРПОУ:
    03352857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-004441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Селітра аміачна

    Ім'я:
    Альбіна Слєпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669819934 ЄДРПОУ:
    04718013
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    239 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-014257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Азотні добрива

    Ім'я:
    Іван Яремчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982409653 ЄДРПОУ:
    44315975
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 23:26

    Прийом пропозицій
    20 серп. 23:26 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 151 472,26 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-003104-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 24410000-1 Азотні добрива (карбамід, сульфат амонію) для потреб Дніпропетровської філії УІЕСР

    Ім'я:
    Вікторія Сидорченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500554534 Веб сайт:
    https://sops.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    00488332
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 10:57

    Прийом пропозицій
    20 серп. 10:57 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    250 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-19-011595-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    селітра

    Ім'я:
    Гайдук Марія Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324423515 Факс:
    +380324423515
    ЄДРПОУ:
    02144660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-006773-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 24410000-1 Азотні добрива

    Ім'я:
    Демчук Валентина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637322451 ЄДРПОУ:
    41168224
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 252,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-012230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аміачна селітра

    Ім'я:
    Цибуля Леонід Йосифович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672541244 ЄДРПОУ:
    01998101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 850,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-009735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мінеральні добрива

    Ім'я:
    Соколенко Алла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672421464 ЄДРПОУ:
    39940162
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-004493-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Азотні добрива

    Ім'я:
    Іноземцев Андрій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380930523496 ЄДРПОУ:
    38445401
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 12:03

    Прийом пропозицій
    17 серп. 12:03 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 891 666,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-001258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Карбомід

    Ім'я:
    Шевченко Іван Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665171531 Факс:
    +380545854434
    Веб сайт:
    https://www.fctrostyanets.com/
    ЄДРПОУ:
    44163894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-005420-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аміачна селітра або еквівалент

    Ім'я:
    ОКСАНА МИКОЛАЇВНА ГРЕЧАНА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472314044 Веб сайт:
    http://www.bioresurs.inf.ua/
    ЄДРПОУ:
    01598301
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 12:32

    Прийом пропозицій
    14 серп. 12:32 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 450 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 333 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro