Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24400000-8»
-
ID: UA-2026-09-03-014972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗасіб на основі етилового спирту, рідина /гель, дозатором/розпилювачем, флакон( V 0,75-1,5л) (за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 24450000-3 - Агрохімічна продукція)
Ім'я:Федоркова Інесса АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380645364594 ЄДРПОУ:01983683Оголошено3 вер. 20:55
Прийом пропозицій3 вер. 20:55 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-012435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАгрохімічна продукція
Оголошено3 вер. 16:13
Прийом пропозицій3 вер. 16:13 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-011798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗасіб для дезінфекції (код НК 031:2024: D99 АНТИСЕПТИКИ, ЗАСОБИ ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ І ОЧИЩЕННЯ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ)
Оголошено3 вер. 15:53
Прийом пропозицій3 вер. 15:53 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-011393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні добрива (гній ВРХ)
Оголошено3 вер. 15:41
Прийом пропозицій3 вер. 15:41 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-010409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗасіб дезінфікуючий «HYDROGEN PEROXID 6% profi» (Перекис водню 6%), флакон, 1000 мл
Оголошено3 вер. 15:13
Прийом пропозицій3 вер. 15:13 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-008599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗасіб на основі Натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти для знезараження використаних матеріалів, генеральних прибирань і дезінфекції поверхонь та ВМП, таблетки, 1кг
Оголошено3 вер. 14:21
Прийом пропозицій3 вер. 14:21 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-007739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗасіб на основі Ізопропілового спирту, рідина/гель, з дозатором/розпилювачем флакон (Засіб (рідина) на основі Ізопропілового спирту, флакон з розпилювачем, V 0,25); Засіб на основі Ізопропілового спирту,рідина/гель, з дозатором/розпилювачем , флакончик (Засіб (рідина) на основі Ізопропілового
спирту, флакончик з розпилювачем, V 0,06); Засіб у формі рідини на основі ізопропілового спирту, призначення: обробка шкіри (в тому числі шкіри рук), дезінфекція поверхонь та ВМП, стерилізація ВМП (Засіб (рідина) на основі Ізопропілового спирту для обробки шкіри (в тому числі шкіри рук), дезінфекції поверхонь та ВМП, стерилізації ВМП, V 2,5л); Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів: рідина на основі суміші четвертинних амонійних сполук 0,1–5%, без спирту, для обробки шкіри та рук, дозування дозатор (об’єм 1л) Оголошено3 вер. 13:48
Прийом пропозицій3 вер. 13:48 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-006465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДезінфекційні засоби (Засіб дезінфекційний "БактеріоДез квік",Засіб дезінфекційний "БактеріоДез нью" ,Засіб дезінфекційний «Квартацид хлор актив» 1 кг) за кодом ДК 021:2015 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Ім'я:Крисько Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380962154254 Факс:+380459551046ЄДРПОУ:38462558Оголошено3 вер. 13:35
Прийом пропозицій3 вер. 13:35 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-003240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)
Оголошено3 вер. 10:50
Прийом пропозицій3 вер. 10:50 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-013041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАгрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24450000-3) (Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів (пероксид водню)
Оголошено2 вер. 17:10
Прийом пропозицій2 вер. 17:10 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДезінфекційні засоби за кодом ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція
Оголошено2 вер. 15:10
Прийом пропозицій2 вер. 15:10 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДезінфікуючий засіб
Оголошено2 вер. 14:42
Прийом пропозицій2 вер. 14:42 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані)
Ім'я:Людмила ЗахарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380666208108 Веб сайт: ЄДРПОУ:21071866Оголошено2 вер. 13:25
Прийом пропозицій2 вер. 13:25 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДезінфекційні засоби
Оголошено2 вер. 12:20
Прийом пропозицій2 вер. 12:20 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-011151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗасоби для дезінфекції, очищення, стерилізації виробів медичного призначення та інтраопераційної обробки шкіри (Засіб дезінфекційний "Лонгсепт ультра (Longsept ultra)" 1000 мл; Засіб дезінфекційний "Лонгсепт ультра (Longsept ultra)" 5000 мл; Засіб дезінфікуючий "Бланідас 300 (Blanidas 300)"
(таблетки), 1 кг; Скінцид (SKINCID) для інтраопераційної обробки шкіри, 1000 мл; Скінцид (SKINCID) для інтраопераційної обробки шкіри, 5000 мл), ДК 021:2015:24450000-3 – Агрохімічна продукція (24455000-8 - Дезинфекційні засоби) Ім'я:Олеся УсатенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380668589366, +380486621201 ЄДРПОУ:01998644Оголошено1 вер. 17:56
Прийом пропозицій1 вер. 17:56 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-008173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїантисептик для рук з дозатором
Ім'я:Хохленкова Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0680948355 ЄДРПОУ:44005668Оголошено1 вер. 15:21
Прийом пропозицій1 вер. 15:21 – 4 вер. 15:12 -
ID: UA-2026-09-01-007900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби захисту рослин- Агрохімічна продукція
Ім'я:Савустяненко Юлія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536523401 Веб сайт: ЄДРПОУ:00497012Оголошено1 вер. 15:16
Прийом пропозицій1 вер. 15:16 – 17 вер. 15:17 -
ID: UA-2026-09-01-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-148; 24450000-3-Агрохімічна продукція (Засоби захисту для зелених насаджень)
Оголошено1 вер. 14:38
Прийом пропозицій1 вер. 14:38 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-004696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїкод ДК 021:2015:24450000-3 - Агрохімічна продукція (Засіб на основі Етилового, рідина /гель, без дозатора/розпилювача, флакон( V 0,75-1,5л)(код НК 024:2023 41550: Дезінфікувальні засоби для рук); Засіб у формі концентрату, основна діюча речовина:хлоргексидин біглюконат, призначення: обробка шкіри
(в тому числі шкіри рук), об'єм 1.5-5.0 л, без дозування(код НК 024:2023 41550: Дезінфікувальні засоби для рук); Засіб на основі : Тріаміну, Форма випуску: Концентрат, Призначення: Дезінфекція поверхонь та ВМП, Стерилізація ВМП, Об'єм, л: 1.5-5.0 літр, Тип дозування: Відсутнє(НК 024:2023:47631 - Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Засіб на основі Тріамін, концентрат, каністра ( V>1,5л)(НК 024:2023:47631 - Засіб дезінфікувальний для медичних виробів)) Оголошено1 вер. 12:47
Прийом пропозицій1 вер. 12:47 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-001449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Оголошено1 вер. 10:17
Прийом пропозицій1 вер. 10:17 – 4 вер. 09:00