Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24327000-2»

  • ID: UA-2026-08-31-011643-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви

    Ім'я:
    Любов Бригінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667190431 ЄДРПОУ:
    00702245
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:25

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:25 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    68 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини 3

    Ім'я:
    Антон Поліщук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445213217 Веб сайт:
    https://knu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070944
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:20

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:20 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    268 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006578-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини 2

    Ім'я:
    Антон Поліщук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445213217 Веб сайт:
    https://knu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070944
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:22

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:22 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    120 169,91 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004210-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Антон Поліщук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445213217 Веб сайт:
    https://knu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070944
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:21

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:21 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    559 166,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-001475-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мікробіологічні інокулянти та кормові добавки для силосування або їх еквіваленти, код за ДК 021:2015: 24320000-3 — Основні органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Наталя Петрівна Кучер
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт:
    http://www.iafk.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    35830913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    243 243,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-007809-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Органічні хімічні речовини різні

    Ім'я:
    Назарова Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 ЄДРПОУ:
    05417093
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 525,09 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-007644-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Антон Поліщук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445213217 Веб сайт:
    https://knu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070944
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 14:34

    Прийом пропозицій
    17 серп. 14:34 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    262 101,60 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-005110-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стандартні зразки органічних речовин, (ДК 021:2015 24320000-3 «Основні органічні хімічні речовини»)

    Ім'я:
    Наталія КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958000237 Веб сайт:
    https://www.st.ck.ua/
    ЄДРПОУ:
    45658837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 025,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікробіологічні інокулянти та кормові добавки для силосування або їх еквіваленти, код за ДК 021:2015: 24320000-3 — Основні органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Наталя Петрівна Кучер
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт:
    http://www.iafk.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    35830913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 17:06

    Прийом пропозицій
    13 серп. 17:06 – 21 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    204 200,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-009501-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)

    Ім'я:
    Пушинська Олена Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 15:41

    Прийом пропозицій
    12 серп. 15:41 – 21 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    71 664,95 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-006928-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини різні

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:36

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:36 – 24 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    37 297,50 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-006753-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Органічні хімічні речовини різні

    Ім'я:
    Назарова Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 ЄДРПОУ:
    05417093
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 820,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-007237-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Органічні хімічні речовини різні

    Ім'я:
    Назарова Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 ЄДРПОУ:
    05417093
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 321,99 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-006220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні речовини для очистки води

    Ім'я:
    Воєвода Соломія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 14:06

    Прийом пропозицій
    10 серп. 14:06 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    78 750,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-006783-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробувань)

    Ім'я:
    Даниленко Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:
    02568182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 13:40

    Прийом пропозицій
    7 серп. 13:40 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    325 093,75 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-009057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікробіологічні інокулянти та кормові добавки для силосування або їх еквіваленти, код за ДК 021:2015: 24320000-3 — Основні органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Наталя Петрівна Кучер
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт:
    http://www.iafk.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    35830913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 15:11

    Прийом пропозицій
    5 серп. 15:11 – 13 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    204 200,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-03-011184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ПЕК.

    Ім'я:
    ОЛІМПІЯ ЙОВДІЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +38677852480 ЄДРПОУ:
    25452453
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 993,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-000602-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Органічні хімічні речовини різні)

    Ім'я:
    Темнохуд Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 09:18

    Прийом пропозицій
    31 лип. 09:18 – 10 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    102 046,74 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-010370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Формальдегід 2% розчин)

    Ім'я:
    Едуард Оскольський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 17:28

    Прийом пропозицій
    30 лип. 17:28 – 7 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    18 750,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-003712-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Осірна Світлана Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт:
    https://kpi.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 11:41

    Прийом пропозицій
    27 лип. 11:41 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    100 298,25 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 60 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro