Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24326000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-007284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено31 серп. 14:49
Прийом пропозицій31 серп. 14:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-011505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено21 серп. 16:08
Прийом пропозицій21 серп. 16:08 – 29 серп. 17:00Очікувана вартість33 539,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-009501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено12 серп. 15:41
Прийом пропозицій12 серп. 15:41 – 21 серп. 14:00Очікувана вартість71 664,95 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-006928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено12 серп. 14:36
Прийом пропозицій12 серп. 14:36 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість37 297,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 13:40
Прийом пропозицій7 серп. 13:40 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість325 093,75 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-004291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиформалін
Очікувана вартість8 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями57753 - 37-відсотковий розчин формальдегіду IVD (діагностика in vitro ), W01030799 - Медичні вироби для діагностики in vitro. Реактиви для гістології / цитології – інше (Формалін 37%); 55807 - Трихлороцтова кислота IVD (діагностика in vitro ), реагент, W01030799 - Медичні вироби для діагностики in
vitro. Реактиви для гістології / цитології – інше (Трихлороцтова кислота чда) Оголошено4 серп. 03:52
Прийом пропозицій4 серп. 03:52 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість91 463,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-010653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Оголошено30 лип. 18:21
Прийом пропозицій30 лип. 18:21 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 658,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-004852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФормалін 37% медичний каністра 5л (5кг) марка ''А''
Очікувана вартість4 278,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено27 лип. 11:41
Прийом пропозицій27 лип. 11:41 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 298,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено22 лип. 14:10
Прийом пропозицій22 лип. 14:10 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено20 лип. 14:25
Прийом пропозицій20 лип. 14:25 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-000021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи53499 Профіль органічних кислот IVD (діагностика in vitro ), набір, рідинна хроматографія/W0103079 – Медичні вироби для діагностики in vitro.Реактиви для гістології / цитології – інше (Ефір діетиловий фарм)
Очікувана вартість15 400,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено9 лип. 12:07
Прийом пропозицій9 лип. 12:07 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість24 944,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-001426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено9 лип. 10:00
Прийом пропозицій9 лип. 10:00 – 17 лип. 14:00Очікувана вартість65 288,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-005129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Формальдегід 2%)
Очікувана вартість39 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні матеріали ( 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини)
Очікувана вартість94 990,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Оголошено26 черв. 14:26
Прийом пропозицій26 черв. 14:26 – 6 лип. 08:00Очікувана вартість141 195,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-011820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини, код 24320000-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Ненасичені циклічні вуглеводні, код 24321220-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; Розчин ксилену, IVD (діагностика in vitro), код 43781 за НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»;
Реактиви для гістології/цитології - інше, код W01030799 за НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»; Альдегіди, кетони, органічні пероксиди та ефіри, код 24326000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; 10-відсотковий нейтральний буферний розчин формаліну IVD (діагностика in vitro), код 57757 за НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»; Реактиви для фіксації (гістологія/цитологія), код W01030705 за НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»; Альдегіди, кетони, органічні пероксиди та ефіри, код 24326000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; Контейнер для взяття зразків тканин неспеціалізований IVD (діагностика in vitro) з розчином формаліну, код 57926 за НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»; Реактиви для фіксації (гістологія/цитологія), код W01030705 за НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів») Оголошено23 черв. 16:05
Прийом пропозицій23 черв. 16:05 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість273 386,76 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-006781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями53499 Профіль органічних кислот IVD (діагностика in vitro ), набір, рідинна хроматографія/W0103079 – Медичні вироби для діагностики in vitro.Реактиви для гістології / цитології – інше (Ефір діетиловий фарм)
Оголошено17 черв. 13:15
Прийом пропозицій17 черв. 13:15 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась