Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24324000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-011643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено31 серп. 14:49
Прийом пропозицій31 серп. 14:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(412392000) Ацетонітрил для хроматографії, градієнтний, 2,5 л, CARLO ERBA, уп.2,5 л (412602000) Гексан для хроматографіії, 2,5 л, CARLO ERBA (469629) Піридин, чда, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, ≥99% (ГХ), 1 л, уп.1 л (401424) Кислота оцтова льодяна, для аналізу, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, 100%, 2,5 л,
уп.2,5 л Кислота фумарова Триптофан (L), ч Натрій оцтовокислий (3 водн.), харч. тирозин (L) ч Ефір петролійний 60-95 С, чда (фас. 0,7 кг) Кислота лимонна б/в, фарм Кислота бурштинова Кислота амінооцтова (гліцин), фарм Очікувана вартість23 848,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиацетонітрил для хроматографії (ВЕРХ) градієнтний, Ph.Eur., 2,5 л, уп.2,5 л
Очікувана вартість5 783,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Оголошено30 лип. 18:21
Прийом пропозицій30 лип. 18:21 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 658,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-004017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено30 лип. 12:06
Прийом пропозицій30 лип. 12:06 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість6 472,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-002249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено28 лип. 10:34
Прийом пропозицій28 лип. 10:34 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-003712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено27 лип. 11:41
Прийом пропозицій27 лип. 11:41 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 298,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено22 лип. 14:10
Прийом пропозицій22 лип. 14:10 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-007655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітамін В1 (тіаміна гідрохлорид) солянокислий фарм
Ім'я:Боровик Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380573410591 Факс:+380577194607Веб сайт: ЄДРПОУ:00205096Очікувана вартість493 850,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпонент «Б» (ізоціанат) згідно ДК 021:2015 код 24320000-3 Основні органічні хімічні речовин
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено8 лип. 15:29
Прийом пропозицій8 лип. 15:29 – 16 лип. 09:00Очікувана вартість558 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-002442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор мереживий Mikrodik 24
Очікувана вартість10 243,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Оголошено26 черв. 14:26
Прийом пропозицій26 черв. 14:26 – 6 лип. 08:00Очікувана вартість141 195,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-002862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні органічні хімічні речовини
Ім'я:Молчанов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт: ЄДРПОУ:03291669Очікувана вартість3 787,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-007086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено5 черв. 13:20
Прийом пропозицій5 черв. 13:20 – 13 черв. 12:00Очікувана вартість332 650,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-013509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиосновні органічні хімічні речовини
Очікувана вартість50 367,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-007911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпонент «Б» (ізоціанат) згідно ДК 021:2015 код 24320000-3 Основні органічні хімічні речовин
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено29 трав. 15:26
Прийом пропозицій29 трав. 15:26 – 8 черв. 09:00Очікувана вартість638 060,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-19-002110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«ДК 021:2015 – 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини. Уротропін (гексаметилентетрамін, C₆H₁₂N₄)»
Очікувана вартість4 275,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-009675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивітамін В1 солянокислий фарм.
Ім'я:Боровик Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380573410591 Факс:+380577194607Веб сайт: ЄДРПОУ:00205096Очікувана вартість1 120 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-013208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено8 трав. 19:36
Прийом пропозицій8 трав. 19:36 – 18 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 999,82 грн
з ПДВЗавершена