Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24323210-9»
-
ID: UA-2026-08-31-011643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(412392000) Ацетонітрил для хроматографії, градієнтний, 2,5 л, CARLO ERBA, уп.2,5 л (412602000) Гексан для хроматографіії, 2,5 л, CARLO ERBA (469629) Піридин, чда, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, ≥99% (ГХ), 1 л, уп.1 л (401424) Кислота оцтова льодяна, для аналізу, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, 100%, 2,5 л,
уп.2,5 л Кислота фумарова Триптофан (L), ч Натрій оцтовокислий (3 водн.), харч. тирозин (L) ч Ефір петролійний 60-95 С, чда (фас. 0,7 кг) Кислота лимонна б/в, фарм Кислота бурштинова Кислота амінооцтова (гліцин), фарм Очікувана вартість23 848,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено12 серп. 15:41
Прийом пропозицій12 серп. 15:41 – 21 серп. 14:00Очікувана вартість71 664,95 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 13:40
Прийом пропозицій7 серп. 13:40 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість325 093,75 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-007871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено22 лип. 15:19
Прийом пропозицій22 лип. 15:19 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість33 902,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено22 лип. 14:10
Прийом пропозицій22 лип. 14:10 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-004697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні реактиви, (ДК 021:2015 24320000 – 3 «Основні органічні хімічні речовини»)
Очікувана вартість6 571,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено9 лип. 10:00
Прийом пропозицій9 лип. 10:00 – 17 лип. 14:00Очікувана вартість65 288,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-011741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено29 черв. 18:10
Прийом пропозицій29 черв. 18:10 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість40 683,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-001380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-429_24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Основні органічні хімічні речовини в асортименті)
Оголошено29 черв. 10:07
Прийом пропозицій29 черв. 10:07 – 7 лип. 15:00Очікувана вартість325 160,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-006128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Оголошено26 черв. 14:26
Прийом пропозицій26 черв. 14:26 – 6 лип. 08:00Очікувана вартість141 195,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-007185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Кислота оцтова)
Очікувана вартість1 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-008412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено17 черв. 14:27
Прийом пропозицій17 черв. 14:27 – 25 черв. 09:00Очікувана вартість47 508,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-012986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини різні для НДР
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено11 черв. 16:57
Прийом пропозицій11 черв. 16:57 – 22 черв. 09:00Очікувана вартість195 685,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-004312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для виявлення збудників хвороб - хімічні реактиви. Код ДК: 021:2015-24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Оголошено10 черв. 11:25
Прийом пропозицій10 черв. 11:25 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 210,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-010458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено5 черв. 15:30
Прийом пропозицій5 черв. 15:30 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-007086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено5 черв. 13:20
Прийом пропозицій5 черв. 13:20 – 13 черв. 12:00Очікувана вартість332 650,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-006679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Кислота оцтова).
Очікувана вартість9 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-012324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено28 трав. 17:44
Прийом пропозицій28 трав. 17:44 – 5 черв. 18:00Очікувана вартість600 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-009058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКислота оцтова крижана, 1л Кислота лимонна б/в, фарм (525161) Ізопропиловий спирт (пропанол-2) для хроматографії, ВЕРХ, ACS, Рh.Eur., USP, 2,5 л, уп.2,5 л
Очікувана вартість8 687,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro