Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24323000-4»

  • ID: UA-2026-08-31-011643-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви

    Ім'я:
    Любов Бригінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667190431 ЄДРПОУ:
    00702245
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:25

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:25 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    68 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 22 г. 21 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    (412392000) Ацетонітрил для хроматографії, градієнтний, 2,5 л, CARLO ERBA, уп.2,5 л (412602000) Гексан для хроматографіії, 2,5 л, CARLO ERBA (469629) Піридин, чда, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, ≥99% (ГХ), 1 л, уп.1 л (401424) Кислота оцтова льодяна, для аналізу, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, 100%, 2,5 л, … уп.2,5 л Кислота фумарова Триптофан (L), ч Натрій оцтовокислий (3 водн.), харч. тирозин (L) ч Ефір петролійний 60-95 С, чда (фас. 0,7 кг) Кислота лимонна б/в, фарм Кислота бурштинова Кислота амінооцтова (гліцин), фарм

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 848,56 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-009501-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)

    Ім'я:
    Пушинська Олена Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 15:41

    Прийом пропозицій
    12 серп. 15:41 – 21 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    71 664,95 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-003177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кислота лимонна харчова, спирт етиловий ректифікований

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 11:10

    Прийом пропозицій
    12 серп. 11:10 – 20 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    2 279 416,70 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-006783-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробувань)

    Ім'я:
    Даниленко Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:
    02568182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 13:40

    Прийом пропозицій
    7 серп. 13:40 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    325 093,75 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-000035-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    57753 - 37-відсотковий розчин формальдегіду IVD (діагностика in vitro ), W01030799 - Медичні вироби для діагностики in vitro. Реактиви для гістології / цитології – інше (Формалін 37%); 55807 - Трихлороцтова кислота IVD (діагностика in vitro ), реагент, W01030799 - Медичні вироби для діагностики in … vitro. Реактиви для гістології / цитології – інше (Трихлороцтова кислота чда)

    Ім'я:
    Часенко Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682778829 ЄДРПОУ:
    05480950
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 03:52

    Прийом пропозицій
    4 серп. 03:52 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    91 463,40 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-004017-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини різні

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 12:06

    Прийом пропозицій
    30 лип. 12:06 – 17 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    6 472,50 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-22-007871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Щербак Леся Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442879020 ЄДРПОУ:
    02070938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 15:19

    Прийом пропозицій
    22 лип. 15:19 – 30 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    33 902,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-006558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)

    Ім'я:
    Наталія Чернишова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954597683 Веб сайт:
    http://iogu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    25835792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 14:10

    Прийом пропозицій
    22 лип. 14:10 – 30 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    93 150,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-010599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Реагент антискалант

    Ім'я:
    Бугайова Лада Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 ЄДРПОУ:
    03357168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 17:06

    Прийом пропозицій
    10 лип. 17:06 – 20 лип. 17:07
    Очікувана вартість

    41 900,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-09-004697-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хімічні реактиви, (ДК 021:2015 24320000 – 3 «Основні органічні хімічні речовини»)

    Ім'я:
    Наталія КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958000237 Веб сайт:
    https://www.st.ck.ua/
    ЄДРПОУ:
    45658837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 571,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-001426-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)

    Ім'я:
    Гордієнко Віталій Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лип. 10:00

    Прийом пропозицій
    9 лип. 10:00 – 17 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    65 288,55 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-08-000138-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фільтруючий матеріал аніоніт, катіоніт, кислота лимонна харчова, набір реагентів на хлор загальний для аналізатора хлору CL17, спирт етиловий ректифікований

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 08:23

    Прийом пропозицій
    8 лип. 08:23 – 23 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    11 593 839,17 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-03-007432-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    3-метилбутирова кислота

    Ім'я:
    Боровик Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380573410591 Факс:
    +380577194607
    Веб сайт:
    http://www.zhr.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00205096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 491,50 EUR

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-003131-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хімічні реактиви, (ДК 021:2015 24320000 – 3 «Основні органічні хімічні речовини»)

    Ім'я:
    Наталія КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958000237 Веб сайт:
    https://www.st.ck.ua/
    ЄДРПОУ:
    45658837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    702,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-011741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Щербак Леся Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442879020 ЄДРПОУ:
    02070938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 18:10

    Прийом пропозицій
    29 черв. 18:10 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 683,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-001380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-429_24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Основні органічні хімічні речовини в асортименті)

    Ім'я:
    Олег Сікора
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504328580 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 10:07

    Прийом пропозицій
    29 черв. 10:07 – 7 лип. 15:00
    Очікувана вартість

    325 160,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-006128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Скубко Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380522308752 ЄДРПОУ:
    00700217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 14:26

    Прийом пропозицій
    26 черв. 14:26 – 6 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    141 195,50 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-007185-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Кислота оцтова)

    Ім'я:
    Анастасія Пустовойт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462660499 ЄДРПОУ:
    14233274
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 150,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-006923-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нітрилотриметилфосфонова кислота (НТФК)

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 13:06

    Прийом пропозицій
    19 черв. 13:06 – 3 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    56 875,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 40 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro