Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24322200-9»
-
ID: UA-2026-01-14-008010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетанол
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено14 січ. 14:07
Прийом пропозицій14 січ. 14:07 – 25 січ. 12:00 -
ID: UA-2026-08-17-002541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпирт етиловий
Очікувана вартість1 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпирт метиловий чда
Ім'я:Головня Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380362408337 ЄДРПОУ:40342117Очікувана вартість41 381,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено12 серп. 15:41
Прийом пропозицій12 серп. 15:41 – 21 серп. 14:00Очікувана вартість71 664,95 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-005377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиспирт етиловий неденатурований (ректифікований)
Ім'я:Боровик Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380573410591 Факс:+380577194607Веб сайт: ЄДРПОУ:00205096Очікувана вартість56 390,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24322200-9 Одноатомні спирти
Очікувана вартість23 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтанол р-н 70%
Очікувана вартість1 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Хімічні реагенти)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено9 лип. 10:00
Прийом пропозицій9 лип. 10:00 – 17 лип. 14:00Очікувана вартість65 288,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-005692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиспирт етиловий неденатурований (ректифікований)
Ім'я:Боровик Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380573410591 Факс:+380577194607Веб сайт: ЄДРПОУ:00205096Очікувана вартість56 390,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Оголошено26 черв. 14:26
Прийом пропозицій26 черв. 14:26 – 6 лип. 08:00Очікувана вартість141 195,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-003184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні органічні хімічні речовини (Спирт етиловий 70% розчин 70 % по 100 мл у флак.)
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-005465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічна хімічна продукція
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Оголошено3 черв. 13:08
Прийом пропозицій3 черв. 13:08 – 13 черв. 08:00Очікувана вартість140 354,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-006956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетанол для ГХ/МС або еквівалент; н-Гексан для газової хроматографії або еквівалент
Оголошено15 трав. 13:02
Прийом пропозицій15 трав. 13:02 – 24 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 158,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-013208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено8 трав. 19:36
Прийом пропозицій8 трав. 19:36 – 18 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 999,82 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-005766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиспирт етиловий неденатурований (ректифікований) сорт Люкс
Ім'я:Боровик Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380573410591 Факс:+380577194607Веб сайт: ЄДРПОУ:00205096Очікувана вартість56 390,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-004791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетанол для ГХ/МС; н-гексан для газової хроматографії
Оголошено1 трав. 11:44
Прийом пропозицій1 трав. 11:44 – 10 трав. 18:00Очікувана вартість68 110,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-28-012516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Оголошено28 квіт. 16:30
Прийом пропозицій28 квіт. 16:30 – 6 трав. 08:00Очікувана вартість27 916,68 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-006776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24322200-9 Одноатомні спирти
Очікувана вартість23 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-011576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСПИРТ ЕТИЛОВИЙ 96 %, розчин для зовнішнього застосування 96%, по 100 мл у флаконах полімерних, укупорених кришками з контролем першого розкриття (ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини)
Ім'я:Мар'яна КрайнянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380951870942 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734492Очікувана вартість8 870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-011150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено14 квіт. 17:04
Прийом пропозицій14 квіт. 17:04 – 22 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 999,82 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась