Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24321300-3»

  • ID: UA-2026-08-28-011601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    (412392000) Ацетонітрил для хроматографії, градієнтний, 2,5 л, CARLO ERBA, уп.2,5 л (412602000) Гексан для хроматографіії, 2,5 л, CARLO ERBA (469629) Піридин, чда, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, ≥99% (ГХ), 1 л, уп.1 л (401424) Кислота оцтова льодяна, для аналізу, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, 100%, 2,5 л, … уп.2,5 л Кислота фумарова Триптофан (L), ч Натрій оцтовокислий (3 водн.), харч. тирозин (L) ч Ефір петролійний 60-95 С, чда (фас. 0,7 кг) Кислота лимонна б/в, фарм Кислота бурштинова Кислота амінооцтова (гліцин), фарм

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 848,56 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003308-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    хлороформ, фарм.

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    362,25 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-006670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 24320000-3 по ДК 021:2015 – Основні органічні хімічні речовини (Фреони). РПЗ - 9.362.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 14:25

    Прийом пропозицій
    10 серп. 14:25 – 18 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    35 132,30 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-22-007871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Щербак Леся Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442879020 ЄДРПОУ:
    02070938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 15:19

    Прийом пропозицій
    22 лип. 15:19 – 30 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    33 902,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-006558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)

    Ім'я:
    Наталія Чернишова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954597683 Веб сайт:
    http://iogu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    25835792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 14:10

    Прийом пропозицій
    22 лип. 14:10 – 30 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    93 150,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-006441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви

    Ім'я:
    Любов Бригінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667190431 ЄДРПОУ:
    00702245
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 14:25

    Прийом пропозицій
    20 лип. 14:25 – 28 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    38 400,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-011741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Щербак Леся Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442879020 ЄДРПОУ:
    02070938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 18:10

    Прийом пропозицій
    29 черв. 18:10 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 683,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-26-011010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хладон (код 24320000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Франтовська Надія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:
    21656644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-05-007086-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)

    Ім'я:
    Наталія Чернишова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954597683 Веб сайт:
    http://iogu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    25835792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 черв. 13:20

    Прийом пропозицій
    5 черв. 13:20 – 13 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    332 650,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-08-013208-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт:
    https://kpi.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 трав. 19:36

    Прийом пропозицій
    8 трав. 19:36 – 18 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    99 999,82 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-28-012516-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Скубко Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380522308752 ЄДРПОУ:
    00700217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 квіт. 16:30

    Прийом пропозицій
    28 квіт. 16:30 – 6 трав. 08:00
    Очікувана вартість

    27 916,68 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-14-011150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт:
    https://kpi.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 квіт. 17:04

    Прийом пропозицій
    14 квіт. 17:04 – 22 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    99 999,82 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-07-011528-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви

    Ім'я:
    Любов Бригінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667190431 ЄДРПОУ:
    00702245
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 квіт. 15:51

    Прийом пропозицій
    7 квіт. 15:51 – 15 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    432 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-01-007477-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Василишин Христина Теодорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт:
    http://www.lp.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 квіт. 13:58

    Прийом пропозицій
    1 квіт. 13:58 – 9 квіт. 14:00
    Очікувана вартість

    305 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-24-005905-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кислота глютамінова (L), ч (102444.1000) Хлороформ для хроматографії (ΒΕΡΧ), Merck, уп.1 л Метиловий спирт, чда, модифікація: 0,8 Етилацетат, тех., марка А

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 696,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-17-007224-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хімічні речовини (Стандарт-титри для приготування буферних розчинів ДК 021:2015 24327000-2; Арабіноза ДК 021:2015 24327000-2; Аргінін ДК 021:2015 24324100-2; Глюкоза ДК 021:2015 24327000-2; Дульцит ДК 021:2015 24322300-0; Інозит ДК 021:2015 24322300-0; Ксилоза ДК 021:2015 24321000-0; Лактоза ДК … 021:2015 24327000-2; Лізин гідрохлорид ДК 021:2015 24324100-2; Мальтоза ДК 021:2015 24327000-2; Манніт ДК 021:2015 24327000-2; Орнитін ДК 021:2015 24324100-2; Рамноза ДК 021:2015 24321000-0; Сахароза ДК 021:2015 24327000-2; Сечовина ДК 021:2015 24323200-6; Сорбіт ДК 021:2015 24327000-2; Ксилол ДК 021:2015 24321300-3; Формалін ДК 024:2015 24322310-2) ДК 021:2015 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини.

    Ім'я:
    Ничипуренко Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380564938333 ЄДРПОУ:
    01986173
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 676,88 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-25-001029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 24320000-3 по ДК 021:2015 – Основні органічні хімічні речовини (Фреони). РПЗ-9.127.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 лют. 09:32

    Прийом пропозицій
    25 лют. 09:32 – 5 бер. 10:00
    Очікувана вартість

    363 855,20 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-23-011187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    н-Гексан хч 0,6кг Ізопропіловий спирт хч 0,8кг Хлороформ фарм 1,5кг

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 751,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-12-009570-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Лагоцький Микола Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964847269 Веб сайт:
    http://kvk.pl.ua/
    ЄДРПОУ:
    03361655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 лют. 14:28

    Прийом пропозицій
    12 лют. 14:28 – 20 лют. 15:00
    Очікувана вартість

    591 923,74 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-11-28-015311-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Органічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт:
    https://kpi.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лист. 2025 18:20

    Прийом пропозицій
    28 лист. 2025 18:20 – 6 груд. 2025 19:00
    Очікувана вартість

    5 485,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 11 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro