Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24321100-1»
-
ID: UA-2026-08-31-011643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-002575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАцетилен (40л) розчинений 2.3
Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Етан, метан, пропан, діоксид вуглецю, з балонами сталевими місткістю 50л з робочим тиском 20 МПа)"
Очікувана вартість2 179 308,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні речовини для очистки води
Оголошено10 серп. 14:06
Прийом пропозицій10 серп. 14:06 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість78 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 13:40
Прийом пропозицій7 серп. 13:40 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість325 093,75 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-004774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24320000-3 Основні органічні хімічні речовини Спирти різні (Західне ТУОМ)
Ім'я:Струк Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322563311 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено28 лип. 12:06
Прийом пропозицій28 лип. 12:06 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість74 249,35 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-002099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАцетилен
Ім'я:Світлана ДавиденкоE-mail: [email protected] Телефон: +380503042201 Веб сайт: ЄДРПОУ:04653578Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено22 лип. 15:19
Прийом пропозицій22 лип. 15:19 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість33 902,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено22 лип. 14:10
Прийом пропозицій22 лип. 14:10 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-009879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограма фінансової підтримки КП "УК "Добробут" на 2026 рік, ацетилен розчинений9бал. 40л.).
Очікувана вартість6 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено9 лип. 12:07
Прийом пропозицій9 лип. 12:07 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість24 944,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-004876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні матеріали ( 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини)
Очікувана вартість94 990,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено29 черв. 18:10
Прийом пропозицій29 черв. 18:10 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість40 683,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-001203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні органічні хімічні речовини (Ацетилен)
Очікувана вартість6 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні речовини для очистки води
Оголошено23 черв. 18:07
Прийом пропозицій23 черв. 18:07 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-006263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАцетилен (40л) розчинений 2,3
Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-004312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для виявлення збудників хвороб - хімічні реактиви. Код ДК: 021:2015-24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Оголошено10 черв. 11:25
Прийом пропозицій10 черв. 11:25 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 210,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-010593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАцетилен
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-007086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено5 черв. 13:20
Прийом пропозицій5 черв. 13:20 – 13 черв. 12:00Очікувана вартість332 650,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-001968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (ацетилен технічний)
Оголошено3 черв. 10:11
Прийом пропозицій3 черв. 10:11 – 11 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість393 333,60 грн
без ПДВЗавершена