Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24321000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-009996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораАцетилен
Оголошено2 вер. 15:23
Прийом пропозицій8 вер. 09:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено31 серп. 14:49
Прийом пропозицій31 серп. 14:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(412392000) Ацетонітрил для хроматографії, градієнтний, 2,5 л, CARLO ERBA, уп.2,5 л (412602000) Гексан для хроматографіії, 2,5 л, CARLO ERBA (469629) Піридин, чда, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, ≥99% (ГХ), 1 л, уп.1 л (401424) Кислота оцтова льодяна, для аналізу, фарм., ACS, Ph.Eur., USP, 100%, 2,5 л,
уп.2,5 л Кислота фумарова Триптофан (L), ч Натрій оцтовокислий (3 водн.), харч. тирозин (L) ч Ефір петролійний 60-95 С, чда (фас. 0,7 кг) Кислота лимонна б/в, фарм Кислота бурштинова Кислота амінооцтова (гліцин), фарм Очікувана вартість23 848,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіметилбензол лабораторний, ч (1л - 0,8 кг), код ДК 021:2015 (CPV) : 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Очікувана вартість18 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихлороформ, фарм.
Очікувана вартість362,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАцетилен (40л) розчинений 2.3
Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системин-гексан (Німеччина), хч (фас. 0,6 кг), модифікація: 0,6 Спирт ізопропіловий, хч Метилен хлористий
Очікувана вартість5 582,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Етан, метан, пропан, діоксид вуглецю, з балонами сталевими місткістю 50л з робочим тиском 20 МПа)"
Очікувана вартість2 179 308,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24320000-3 по ДК 021:2015 – Основні органічні хімічні речовини (Фреони). РПЗ - 9.362.
Оголошено10 серп. 14:25
Прийом пропозицій10 серп. 14:25 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість35 132,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні речовини для очистки води
Оголошено10 серп. 14:06
Прийом пропозицій10 серп. 14:06 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість78 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 13:40
Прийом пропозицій7 серп. 13:40 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість325 093,75 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-010411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні речовини
Очікувана вартість14 070,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Оголошено30 лип. 18:21
Прийом пропозицій30 лип. 18:21 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 658,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-004017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено30 лип. 12:06
Прийом пропозицій30 лип. 12:06 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість6 472,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-004774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24320000-3 Основні органічні хімічні речовини Спирти різні (Західне ТУОМ)
Ім'я:Струк Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322563311 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено28 лип. 12:06
Прийом пропозицій28 лип. 12:06 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість74 249,35 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-002099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАцетилен
Ім'я:Світлана ДавиденкоE-mail: [email protected] Телефон: +380503042201 Веб сайт: ЄДРПОУ:04653578Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено22 лип. 15:19
Прийом пропозицій22 лип. 15:19 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість33 902,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено22 лип. 14:10
Прийом пропозицій22 лип. 14:10 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено20 лип. 14:25
Прийом пропозицій20 лип. 14:25 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 400,00 грн
без ПДВЗавершена