Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24315300-8»

  • ID: UA-2026-08-25-013642-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перекис водню 50%

    Ім'я:
    Саган Микола
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957596640 ЄДРПОУ:
    41839285
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-009907-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Основні неорганічні хімічні речовини, згідно коду ДК 021:2015 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24315300-8 Пероксид водню, 24315000-5 Неорганічні хімічні речовини різні) (НК 031:2024 код D0599 (Дезінфекційні засоби / Обладнання для дезінфекції), D0502 Перекис водню для дезінфекції)

    Ім'я:
    Світлана Балакіна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677288170 ЄДРПОУ:
    02003698
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 974,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-005535-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Основні неорганічні хімічні речовини. Пероксид водню 50%

    Ім'я:
    Гаврилова Тетяна Броніславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456551171 Факс:
    +380456554508
    ЄДРПОУ:
    01994238
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 109,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-005504-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Єдиний заку півельний словник ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Пероксид водню 50-59%)

    Ім'я:
    Людмила Наконечна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432551100 ЄДРПОУ:
    03082760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-005298-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пероксид водню 35%; Код ДК 021:2015 – 24310000-0 «Основні неорганічні хімічні речовини» (24315300-8 «Пероксид водню»)

    Ім'я:
    Сергій Максименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672853026 ЄДРПОУ:
    44865999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    619,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-011257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015: 24315300-8 Пероксид водню: Дезінфікуючий засіб на основі пероксиду водню 28-28.5%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015 :24312220-2 – Гіпохлорит натрію: Рідкий засіб для дезінфекції води в басейнах на основі гіпохлориту … натрію15%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Розчин для зниження рівня PH Froqqy "Minus Liquid НA", 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Засіб дезінфекційний “Дезакват 9”, 1 кг або еквівалент)

    Ім'я:
    Гарбузова Юлія Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250285 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 23:08

    Прийом пропозицій
    30 лип. 23:08 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    904 568,75 грн

    без ПДВ
    Призупинено

  • ID: UA-2026-07-29-003045-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пероксид водню 35%, 5 кг

    Ім'я:
    Віт Інна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677324026 ЄДРПОУ:
    25500212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 675,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-003661-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перекис водню

    Ім'я:
    Нікіта Камаєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996385359 ЄДРПОУ:
    01987402
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 280,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-010218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пероксид водню.

    Ім'я:
    Ірина Бугрім
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934084011 ЄДРПОУ:
    02011284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    410,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-001916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    медикаменти

    Ім'я:
    Тетяна Деревянко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532600899 Веб сайт:
    http://cdc.poltava.ua
    ЄДРПОУ:
    38502841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-003710-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перекись водню 35%

    Ім'я:
    Загородня Іванна Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984404360 Веб сайт:
    http://cemrw.com
    ЄДРПОУ:
    37197102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 760,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-002854-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини (перекис водню 3%)

    Ім'я:
    Підгурська Олена Семенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472540554 ЄДРПОУ:
    22791516
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    340,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-008210-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Скубко Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380522308752 ЄДРПОУ:
    00700217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 15:10

    Прийом пропозицій
    8 лип. 15:10 – 16 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    43 166,92 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-005247-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Основні неорганічні хімічні речовини (Пероксид водню 50%)

    Ім'я:
    Бондаренко Ірина Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664876095 ЄДРПОУ:
    13749863
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-003329-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хімічні реактиви,(ДК 021:2015 24310000 – 0 «Основні неорганічні хімічні речовини»)

    Ім'я:
    Наталія КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958000237 Веб сайт:
    https://www.st.ck.ua/
    ЄДРПОУ:
    45658837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 046,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-002609-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пероксид водню

    Ім'я:
    Загородня Іванна Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984404360 Веб сайт:
    http://cemrw.com
    ЄДРПОУ:
    37197102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 570,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-011044-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Скубко Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380522308752 ЄДРПОУ:
    00700217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 16:15

    Прийом пропозицій
    25 черв. 16:15 – 3 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    51 800,30 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-23-010926-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Основні неорганічні хімічні речовини (24315300-8 Пероксид водню) перекись водню медичний 35% (код НК 024:2015 - 44835 Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню)

    Ім'я:
    Ольга Голубович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971122069 ЄДРПОУ:
    01991607
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 731,25 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-002928-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні неорганічні хімічні речовини різні

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 10:49

    Прийом пропозицій
    17 черв. 10:49 – 26 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    36 272,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-09-013070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Скубко Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380522308752 ЄДРПОУ:
    00700217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 16:40

    Прийом пропозицій
    9 черв. 16:40 – 17 черв. 08:00
    Очікувана вартість

    51 800,30 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 53 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro