Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24315000-5»
-
ID: UA-2026-08-17-009454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСилікагель бісер
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено17 серп. 15:35
Прийом пропозицій17 серп. 15:35 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-013642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерекис водню 50%
Очікувана вартість450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено13 серп. 15:47
Прийом пропозицій13 серп. 15:47 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість32 397,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-001617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-646_243100000 Основні неорганічні хімічні речовини (Інгібітор корозії твердий)
Оголошено12 серп. 10:05
Прийом пропозицій12 серп. 10:05 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість822 768,44 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-009907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини, згідно коду ДК 021:2015 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24315300-8 Пероксид водню, 24315000-5 Неорганічні хімічні речовини різні) (НК 031:2024 код D0599 (Дезінфекційні засоби / Обладнання для дезінфекції), D0502 Перекис водню для дезінфекції)
Очікувана вартість3 974,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини. Пероксид водню 50%
Ім'я:Гаврилова Тетяна БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456551171 Факс:+380456554508ЄДРПОУ:01994238Очікувана вартість20 109,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний заку півельний словник ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Пероксид водню 50-59%)
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПероксид водню 35%; Код ДК 021:2015 – 24310000-0 «Основні неорганічні хімічні речовини» (24315300-8 «Пероксид водню»)
Очікувана вартість619,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-3 Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробовувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 11:17
Прийом пропозицій7 серп. 11:17 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 276,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-011175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено4 серп. 16:40
Прийом пропозицій4 серп. 16:40 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість30 149,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію AquaDoctor С-15L, 20 л. або еквівалент; засіб для зниження рівня pH AquaDoctor pH Minus HL, 20 л. або еквівалент; соляна кислота, 13%, 20 л.; хлорне вапно, 20 кг.
Оголошено4 серп. 14:46
Прийом пропозицій4 серп. 14:46 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 083 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-006252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезинфікуючий засіб
Очікувана вартість730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 лип. 14:47
Прийом пропозицій31 лип. 14:47 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість19 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-001900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-600_243100000 Основні неорганічні хімічні речовини (Піноутворювач рідкий (літній, зимовий))
Оголошено31 лип. 10:35
Прийом пропозицій31 лип. 10:35 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 648 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-30-011257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015: 24315300-8 Пероксид водню: Дезінфікуючий засіб на основі пероксиду водню 28-28.5%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015 :24312220-2 – Гіпохлорит натрію: Рідкий засіб для дезінфекції води в басейнах на основі гіпохлориту
натрію15%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Розчин для зниження рівня PH Froqqy "Minus Liquid НA", 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Засіб дезінфекційний “Дезакват 9”, 1 кг або еквівалент) Оголошено30 лип. 23:08
Прийом пропозицій30 лип. 23:08 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість904 568,75 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-30-001822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 24310000-0 по ДК 021:2015 - Основні неорганічні хімічні речовини (Неорганічні хімічні реактиви). РПЗ - 9.100
Оголошено30 лип. 10:29
Прийом пропозицій30 лип. 10:29 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість660 061,31 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-003045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПероксид водню 35%, 5 кг
Очікувана вартість9 675,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено27 лип. 16:21
Прийом пропозицій27 лип. 16:21 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-001920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Реактиви хімічні лабораторні для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено22 лип. 10:28
Прийом пропозицій22 лип. 10:28 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 870,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Оголошено21 лип. 16:58
Прийом пропозицій21 лип. 16:58 – 29 лип. 10:00Очікувана вартість4 019,17 грн
без ПДВЗавершена