Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24314000-8»
-
ID: UA-2026-08-26-001650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено26 серп. 10:00
Прийом пропозицій26 серп. 10:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюміній хлористий 6-ти водн., чда Хлорамін Б Цинк сірчанокислий 7-води, чда Магній сірчанокислий 7-водн., фарм, Метіонін (L), харч. заліза фумарат фарм Натрій тетраборнокислий (бура), 10-водн., чда Натрій сірчистокислий піро (метабісульфіт), харч. Калію гідроокис, фарм, Чехія Натрію гідроокис,
дрібногранульований, хч, Франція Калій хлористий, чда Очікувана вартість5 759,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено13 серп. 15:47
Прийом пропозицій13 серп. 15:47 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість32 397,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-31-006472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 лип. 14:47
Прийом пропозицій31 лип. 14:47 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість19 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-004473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено30 лип. 12:31
Прийом пропозицій30 лип. 12:31 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість5 670,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-001920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Реактиви хімічні лабораторні для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено22 лип. 10:28
Прийом пропозицій22 лип. 10:28 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 870,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-004014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено21 лип. 11:38
Прийом пропозицій21 лип. 11:38 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість76 473,53 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено20 лип. 16:22
Прийом пропозицій20 лип. 16:22 – 29 лип. 14:00Очікувана вартість83 580,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено8 лип. 15:10
Прийом пропозицій8 лип. 15:10 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість43 166,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24310000-0 по ДК 021:2015 – Основні неорганічні хімічні речовини (Кислота соляна, кислота сірчана, калій марганцевокислий, ацетон, толуол, ефір діетиловий). РПЗ - 9.101.
Оголошено26 черв. 12:22
Прийом пропозицій26 черв. 12:22 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість102 337,14 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено25 черв. 16:15
Прийом пропозицій25 черв. 16:15 – 3 лип. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено23 черв. 10:43
Прийом пропозицій23 черв. 10:43 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-002928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено17 черв. 10:49
Прийом пропозицій17 черв. 10:49 – 26 черв. 09:00Очікувана вартість36 272,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-013070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено9 черв. 16:40
Прийом пропозицій9 черв. 16:40 – 17 черв. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-008753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено29 трав. 15:51
Прийом пропозицій29 трав. 15:51 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість568 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-003883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено27 трав. 11:15
Прийом пропозицій27 трав. 11:15 – 4 черв. 08:00Очікувана вартість54 225,47 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-011566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана, калій, марганець та кальцій
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено25 трав. 16:01
Прийом пропозицій25 трав. 16:01 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість180 985,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-003365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань) Прекурсори
Оголошено25 трав. 11:19
Прийом пропозицій25 трав. 11:19 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-002900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Хімреактиви, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію
Оголошено21 трав. 10:45
Прийом пропозицій21 трав. 10:45 – 29 трав. 10:00Очікувана вартість316 857,61 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-000584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено14 трав. 09:14
Прийом пропозицій14 трав. 09:14 – 25 трав. 08:00Очікувана вартість54 225,47 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась