Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24313310-7»
-
ID: UA-2023-06-22-002929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСода кальцинована марки Б
Оголошено22 черв. 2023 10:06
Прийом пропозицій22 черв. 2023 10:06 – 4 лип. 2023 10:00 -
ID: UA-2026-08-07-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-3 Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробовувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 11:17
Прийом пропозицій7 серп. 11:17 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 276,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-006472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 лип. 14:47
Прийом пропозицій31 лип. 14:47 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість19 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-002581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСода каустична та кальцинована
Оголошено30 лип. 11:02
Прийом пропозицій30 лип. 11:02 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість115 154,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-003743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода харчова (24310000-0 "Основні неорганічні хімічні речовини")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Залізний купорос, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію, Силікагель
Оголошено28 лип. 15:26
Прийом пропозицій28 лип. 15:26 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість8 020 820,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено20 лип. 16:22
Прийом пропозицій20 лип. 16:22 – 29 лип. 14:00Очікувана вартість83 580,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено8 лип. 15:10
Прийом пропозицій8 лип. 15:10 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість43 166,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено25 черв. 16:15
Прийом пропозицій25 черв. 16:15 – 3 лип. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено23 черв. 10:43
Прийом пропозицій23 черв. 10:43 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-013171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини (сода кальцинована)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість7 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-013070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено9 черв. 16:40
Прийом пропозицій9 черв. 16:40 – 17 черв. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-007013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини Хімічні речовини різні (Південне ТУОМ)
Ім'я:Чорна Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380635252482 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено1 черв. 14:07
Прийом пропозицій1 черв. 14:07 – 9 черв. 11:00Очікувана вартість26 650,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-008753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено29 трав. 15:51
Прийом пропозицій29 трав. 15:51 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість568 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-002900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Хімреактиви, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію
Оголошено21 трав. 10:45
Прийом пропозицій21 трав. 10:45 – 29 трав. 10:00Очікувана вартість316 857,61 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-005611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини Хімія технічна в асортименті (Західне ТУОМ)
Ім'я:Струк Олександра ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322563311 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено14 трав. 12:00
Прийом пропозицій14 трав. 12:00 – 28 трав. 12:00Очікувана вартість68 215,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-002991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезинфікуючий засіб (сода кальцинована), будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (вапно гашене)
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-002351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24311410-4 Неорганічні кислоти ; 24313310-7 Карбонат натрію )
Очікувана вартість1 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-009472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено27 квіт. 15:06
Прийом пропозицій27 квіт. 15:06 – 5 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість59 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-000256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода кальцинована, відповідний код 24313310-7.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro