Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24313200-3»
-
ID: UA-2026-08-19-010618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонцентрат для фосфатування вуглецевих та низьколегованих сталей
Оголошено19 серп. 15:49
Прийом пропозицій19 серп. 15:49 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість190 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-001860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини
Очікувана вартість93,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено27 лип. 16:21
Прийом пропозицій27 лип. 16:21 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено8 лип. 15:10
Прийом пропозицій8 лип. 15:10 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість43 166,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено25 черв. 16:15
Прийом пропозицій25 черв. 16:15 – 3 лип. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено23 черв. 10:43
Прийом пропозицій23 черв. 10:43 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-013070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено9 черв. 16:40
Прийом пропозицій9 черв. 16:40 – 17 черв. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-012165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонцентрат для фосфатування вуглецевих та низьколегованих сталей
Оголошено4 черв. 16:07
Прийом пропозицій4 черв. 16:07 – 12 черв. 12:00Очікувана вартість237 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-008753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено29 трав. 15:51
Прийом пропозицій29 трав. 15:51 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість568 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-011566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана, калій, марганець та кальцій
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено25 трав. 16:01
Прийом пропозицій25 трав. 16:01 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість180 985,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-010581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагній сірчанокислий 7-водн., фарм., Франція Натрію гідроокис, дрібногранульований, хч, Франція Калій фосфорнокислий 2-зам., ч Сірчана кислота стандарт-титр, 10 ампул, Альфарус Соляна кислота стандарт-титр, 10 ампул, Альфарус
Очікувана вартість3 681,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-002810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено6 трав. 10:33
Прийом пропозицій6 трав. 10:33 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-27-009472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено27 квіт. 15:06
Прийом пропозицій27 квіт. 15:06 – 5 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість59 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-001927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Руденко Максим МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено16 квіт. 10:07
Прийом пропозицій16 квіт. 10:07 – 24 квіт. 15:00Очікувана вартість70 155,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-010222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСірчанокисле залізо (ІІ), ч Калій фосфорнокислий 1-зам. (Prayon) Сода кальцинована, тех. (Туреччина) сірчана кислота 43% водний р-р, ФАСОВКА
Очікувана вартість1 339,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-005743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалій сірчанокислий, хч Мідь сірчанокисла 5-водн., чда магній сірчанокислий, Китай Кислота ортофосфорна 85%, харч, Китай Калій хлористий, хч Марганець сірчанокислий, моногідрат, ч Сірчанокисле залізо (ІІ), ч Калій фосфорнокислий 1-зам. (Prayon)
Очікувана вартість2 466,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-010687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТринатрійфосфат
Оголошено9 бер. 15:42
Прийом пропозицій9 бер. 15:42 – 17 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість208 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-010216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФосфати згідно коду ДК 021:2015:24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість339,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-013561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини (код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини)
Оголошено5 бер. 16:34
Прийом пропозицій5 бер. 16:34 – 13 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 604,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-02-012141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено2 бер. 16:30
Прийом пропозицій2 бер. 16:30 – 10 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість22 000,00 грн
з ПДВЗавершена