Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24313120-8»
-
ID: UA-2026-08-26-001650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено26 серп. 10:00
Прийом пропозицій26 серп. 10:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2025-12-31-004826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено31 груд. 2025 13:37
Прийом пропозицій31 груд. 2025 13:37 – 25 лют. 09:00 -
ID: UA-2025-04-07-013739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАлюміній сірчанокислий, хлор рідкий, гіпохлорит натрію Коагулянт/флокулянт на основі сульфат нітрату алюмінію
Оголошено7 квіт. 2025 18:27
Прийом пропозицій7 квіт. 2025 18:27 – 15 квіт. 2025 01:00 -
ID: UA-2024-12-31-006008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий та коагулянти для очищення води
Ім'я:Богачонок Дар`я СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0675040803 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено31 груд. 2024 15:45
Прийом пропозицій31 груд. 2024 15:45 – 8 січ. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-12-16-005604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено16 груд. 2024 11:16
Прийом пропозицій16 груд. 2024 11:16 – 24 груд. 2024 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюміній хлористий 6-ти водн., чда Хлорамін Б Цинк сірчанокислий 7-води, чда Магній сірчанокислий 7-водн., фарм, Метіонін (L), харч. заліза фумарат фарм Натрій тетраборнокислий (бура), 10-водн., чда Натрій сірчистокислий піро (метабісульфіт), харч. Калію гідроокис, фарм, Чехія Натрію гідроокис,
дрібногранульований, хч, Франція Калій хлористий, чда Очікувана вартість5 759,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюміній сірчанокислий тех.(коагулянт)
Очікувана вартість24 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено19 серп. 15:01
Прийом пропозицій19 серп. 15:01 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість36 150,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-006625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗалізовмісний коагулянт
Очікувана вартість895 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізний купорос технічний (І або ІІ сорту)
Оголошено10 серп. 12:57
Прийом пропозицій10 серп. 12:57 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 848 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-3 Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробовувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 11:17
Прийом пропозицій7 серп. 11:17 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 276,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-007376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоагулянт — сульфат алюмінію (Алюміній сірчанокислий)
Оголошено6 серп. 14:25
Прийом пропозицій6 серп. 14:25 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість48 300 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Залізний купорос, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію, Силікагель
Оголошено28 лип. 15:26
Прийом пропозицій28 лип. 15:26 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість8 020 820,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-009779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено27 лип. 16:21
Прийом пропозицій27 лип. 16:21 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Оголошено21 лип. 16:58
Прийом пропозицій21 лип. 16:58 – 29 лип. 10:00Очікувана вартість4 019,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено20 лип. 16:22
Прийом пропозицій20 лип. 16:22 – 29 лип. 14:00Очікувана вартість83 580,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-005431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоагулянт — сульфат алюмінію (Алюміній сірчанокислий)
Оголошено16 лип. 13:22
Прийом пропозицій16 лип. 13:22 – 24 лип. 08:00Очікувана вартість48 300 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-10-010278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоагулянт- сульфат алюмінію (алюміній сірчано-кислий)
Оголошено10 лип. 16:30
Прийом пропозицій10 лип. 16:30 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 680 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено8 лип. 15:10
Прийом пропозицій8 лип. 15:10 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість43 166,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-000563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи1 Еозин натрію (Код НК 031:2024 W01030707-ПОРОШКОВІ ФАРБНИКИ (ГІСТОЛОГІЯ/ЦИТОЛОГІЯ));2 Галуни алюмокалієві (Код НК 031:2024 W010401-БАКТЕРІОЛОГІЯ – ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА)
Ім'я:Олександра ГодункоE-mail: [email protected] Телефон: +380661073361 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984174Очікувана вартість2 176,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro