Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24313000-1»
-
ID: UA-2026-08-26-001650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено26 серп. 10:00
Прийом пропозицій26 серп. 10:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2025-12-31-004826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено31 груд. 2025 13:37
Прийом пропозицій31 груд. 2025 13:37 – 25 лют. 09:00 -
ID: UA-2025-04-07-013739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАлюміній сірчанокислий, хлор рідкий, гіпохлорит натрію Коагулянт/флокулянт на основі сульфат нітрату алюмінію
Оголошено7 квіт. 2025 18:27
Прийом пропозицій7 квіт. 2025 18:27 – 15 квіт. 2025 01:00 -
ID: UA-2024-12-31-006008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий та коагулянти для очищення води
Ім'я:Богачонок Дар`я СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0675040803 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено31 груд. 2024 15:45
Прийом пропозицій31 груд. 2024 15:45 – 8 січ. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-12-16-005604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено16 груд. 2024 11:16
Прийом пропозицій16 груд. 2024 11:16 – 24 груд. 2024 09:00 -
ID: UA-2023-06-22-002929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСода кальцинована марки Б
Оголошено22 черв. 2023 10:06
Прийом пропозицій22 черв. 2023 10:06 – 4 лип. 2023 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюміній хлористий 6-ти водн., чда Хлорамін Б Цинк сірчанокислий 7-води, чда Магній сірчанокислий 7-водн., фарм, Метіонін (L), харч. заліза фумарат фарм Натрій тетраборнокислий (бура), 10-водн., чда Натрій сірчистокислий піро (метабісульфіт), харч. Калію гідроокис, фарм, Чехія Натрію гідроокис,
дрібногранульований, хч, Франція Калій хлористий, чда Очікувана вартість5 759,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода харчова 300 г (ДК 021:2015 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (24313320-0 Бікарбонат натрію))
Очікувана вартість199,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюміній сірчанокислий тех.(коагулянт)
Очікувана вартість24 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонцентрат для фосфатування вуглецевих та низьколегованих сталей
Оголошено19 серп. 15:49
Прийом пропозицій19 серп. 15:49 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість190 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-009172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено19 серп. 15:01
Прийом пропозицій19 серп. 15:01 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість36 150,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-010413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-688_24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Концентрат баритовий (Barite))
Оголошено18 серп. 15:44
Прийом пропозицій18 серп. 15:44 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 999 262,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-003793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалій фосфорнокислий 1-зам. (Prayon)
Очікувана вартість177,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено13 серп. 15:47
Прийом пропозицій13 серп. 15:47 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість32 397,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-006625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗалізовмісний коагулянт
Очікувана вартість895 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗалізний купорос технічний (І або ІІ сорту)
Оголошено10 серп. 12:57
Прийом пропозицій10 серп. 12:57 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 848 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-3 Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробовувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 11:17
Прийом пропозицій7 серп. 11:17 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 276,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-007376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоагулянт — сульфат алюмінію (Алюміній сірчанокислий)
Оголошено6 серп. 14:25
Прийом пропозицій6 серп. 14:25 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість48 300 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-011175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено4 серп. 16:40
Прийом пропозицій4 серп. 16:40 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість30 149,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-001860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини
Очікувана вартість93,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro