Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24312200-6»

  • ID: UA-2026-08-26-001000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини

    Ім'я:
    Олена Баланчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674736817 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 09:29

    Прийом пропозицій
    26 серп. 09:29 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 244 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2025-04-07-013739-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Алюміній сірчанокислий, хлор рідкий, гіпохлорит натрію Коагулянт/флокулянт на основі сульфат нітрату алюмінію

    Ім'я:
    Юлія Скрипніченко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380667461627 ЄДРПОУ:
    03361715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 квіт. 2025 18:27

    Прийом пропозицій
    7 квіт. 2025 18:27 – 15 квіт. 2025 01:00
    Очікувана вартість

    77 254 176,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Алюміній хлористий 6-ти водн., чда Хлорамін Б Цинк сірчанокислий 7-води, чда Магній сірчанокислий 7-водн., фарм, Метіонін (L), харч. заліза фумарат фарм Натрій тетраборнокислий (бура), 10-водн., чда Натрій сірчистокислий піро (метабісульфіт), харч. Калію гідроокис, фарм, Чехія Натрію гідроокис, … дрібногранульований, хч, Франція Калій хлористий, чда

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 759,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-007167-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хлорит натрію

    Ім'я:
    Буняк Ірина Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969426517 ЄДРПОУ:
    01993397
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 680,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008535-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гіпохлорит натрію

    Ім'я:
    Ткачук Мирослава Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664873 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 14:41

    Прийом пропозицій
    20 серп. 14:41 – 28 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    660 374,74 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-17-004569-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гіпохлорит натрію марки Б

    Ім'я:
    Сергій ТЕНДІТ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700185 Веб сайт:
    http://vodokanal.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    03352455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 12:07

    Прийом пропозицій
    17 серп. 12:07 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 422 200,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-004252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гіпохлорит натрію марки А

    Ім'я:
    Сергій ТЕНДІТ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700185 Веб сайт:
    http://vodokanal.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    03352455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 11:53

    Прийом пропозицій
    17 серп. 11:53 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 304 975,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-010131-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Liguides 5%, Гіпохлорит натрію 5%, розчин для промивання кореневих каналів, Liguides 3%, Гіпохлорит натрію 3%, розчин для промивання кореневих каналів

    Ім'я:
    Жанна Трембач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965126527, +0382705716 ЄДРПОУ:
    42980032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 280,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-008113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гіпохлорит натрію AquaDoctor С-15L, 20 л. або еквівалент; засіб для зниження рівня pH AquaDoctor pH Minus HL, 20 л. або еквівалент; соляна кислота, 13%, 20 л.; хлорне вапно, 20 кг.

    Ім'я:
    Пляка Іван
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577253321 ЄДРПОУ:
    02220763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 14:46

    Прийом пропозицій
    4 серп. 14:46 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 083 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-011257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015: 24315300-8 Пероксид водню: Дезінфікуючий засіб на основі пероксиду водню 28-28.5%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015 :24312220-2 – Гіпохлорит натрію: Рідкий засіб для дезінфекції води в басейнах на основі гіпохлориту … натрію15%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Розчин для зниження рівня PH Froqqy "Minus Liquid НA", 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Засіб дезінфекційний “Дезакват 9”, 1 кг або еквівалент)

    Ім'я:
    Гарбузова Юлія Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250285 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 23:08

    Прийом пропозицій
    30 лип. 23:08 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    904 568,75 грн

    без ПДВ
    Призупинено

  • ID: UA-2026-07-20-009497-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини)

    Ім'я:
    Гордієнко Віталій Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 16:22

    Прийом пропозицій
    20 лип. 16:22 – 29 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    83 580,30 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-006177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хлорит натрію 25% розчин (NaClO2), Соляна кислота 9% розчин (HCl)

    Ім'я:
    МЛАДЕНОВА Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 0484223473 ЄДРПОУ:
    31783053
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 13:37

    Прийом пропозицій
    17 лип. 13:37 – 25 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    614 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-13-000364-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - 24310000-0 по ДК 021:2015 - Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію, хлор рідкий ). РПЗ:п.9.64.

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 08:55

    Прийом пропозицій
    13 лип. 08:55 – 21 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    592 594,20 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-006623-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини ( Гіпохлорит натрію марки А)

    Ім'я:
    Анна Іскяндарова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675503677 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 13:47

    Прийом пропозицій
    10 лип. 13:47 – 20 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    10 483 400,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-10-006446-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Хімічні речовини

    Ім'я:
    Михайло Джанда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505938925 ЄДРПОУ:
    44073371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 800,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-001975-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гіпохлорит натрію для знезараження води в системах централізованого питного водопостачання та водовідведення (Гіпохлорит натрію Марки А)

    Ім'я:
    ірина козачук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987278799 ЄДРПОУ:
    43541510
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 825,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-011820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Персульфат амонію

    Ім'я:
    Назаренко Юлія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 16:26

    Прийом пропозицій
    24 черв. 16:26 – 3 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    35 750,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-23-003149-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хімічні реактиви

    Ім'я:
    Любов Бригінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667190431 ЄДРПОУ:
    00702245
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 10:43

    Прийом пропозицій
    23 черв. 10:43 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    62 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-007005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини ( Гіпохлорид натрію марки А)

    Ім'я:
    Людмила Кий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972841803 ЄДРПОУ:
    41477040
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 666,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-007318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гіпохлорит натрію марки А (24312220-2 Гіпохлорит натрію)

    Ім'я:
    Хоменко Олександр Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442483042 ЄДРПОУ:
    02070909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 349,99 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 54 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro