Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24312000-4»
-
ID: UA-2026-08-26-001000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено26 серп. 09:29
Прийом пропозицій26 серп. 09:29 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2025-12-31-004826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено31 груд. 2025 13:37
Прийом пропозицій31 груд. 2025 13:37 – 25 лют. 09:00 -
ID: UA-2025-04-07-013739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАлюміній сірчанокислий, хлор рідкий, гіпохлорит натрію Коагулянт/флокулянт на основі сульфат нітрату алюмінію
Оголошено7 квіт. 2025 18:27
Прийом пропозицій7 квіт. 2025 18:27 – 15 квіт. 2025 01:00 -
ID: UA-2024-12-31-006008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий та коагулянти для очищення води
Ім'я:Богачонок Дар`я СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0675040803 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено31 груд. 2024 15:45
Прийом пропозицій31 груд. 2024 15:45 – 8 січ. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-12-16-005604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено16 груд. 2024 11:16
Прийом пропозицій16 груд. 2024 11:16 – 24 груд. 2024 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюміній хлористий 6-ти водн., чда Хлорамін Б Цинк сірчанокислий 7-води, чда Магній сірчанокислий 7-водн., фарм, Метіонін (L), харч. заліза фумарат фарм Натрій тетраборнокислий (бура), 10-водн., чда Натрій сірчистокислий піро (метабісульфіт), харч. Калію гідроокис, фарм, Чехія Натрію гідроокис,
дрібногранульований, хч, Франція Калій хлористий, чда Очікувана вартість5 759,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлорит натрію
Очікувана вартість24 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію
Оголошено20 серп. 14:41
Прийом пропозицій20 серп. 14:41 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість660 374,74 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-000884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНеорганічні хімічні речовини
Очікувана вартість3 071 835,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію марки Б
Оголошено17 серп. 12:07
Прийом пропозицій17 серп. 12:07 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 422 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію марки А
Оголошено17 серп. 11:53
Прийом пропозицій17 серп. 11:53 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 304 975,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-010131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLiguides 5%, Гіпохлорит натрію 5%, розчин для промивання кореневих каналів, Liguides 3%, Гіпохлорит натрію 3%, розчин для промивання кореневих каналів
Очікувана вартість5 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-3 Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробовувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 11:17
Прийом пропозицій7 серп. 11:17 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 276,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-010494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоагулянт (водний розчин хлориду поліалюмінію) за кодом ДК 021:2015:24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено6 серп. 16:47
Прийом пропозицій6 серп. 16:47 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 477 000,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-04-011175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено4 серп. 16:40
Прийом пропозицій4 серп. 16:40 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість30 149,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію AquaDoctor С-15L, 20 л. або еквівалент; засіб для зниження рівня pH AquaDoctor pH Minus HL, 20 л. або еквівалент; соляна кислота, 13%, 20 л.; хлорне вапно, 20 кг.
Оголошено4 серп. 14:46
Прийом пропозицій4 серп. 14:46 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 083 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-011257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015: 24315300-8 Пероксид водню: Дезінфікуючий засіб на основі пероксиду водню 28-28.5%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015 :24312220-2 – Гіпохлорит натрію: Рідкий засіб для дезінфекції води в басейнах на основі гіпохлориту
натрію15%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Розчин для зниження рівня PH Froqqy "Minus Liquid НA", 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Засіб дезінфекційний “Дезакват 9”, 1 кг або еквівалент) Оголошено30 лип. 23:08
Прийом пропозицій30 лип. 23:08 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість904 568,75 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-21-004014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено21 лип. 11:38
Прийом пропозицій21 лип. 11:38 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість76 473,53 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено20 лип. 16:22
Прийом пропозицій20 лип. 16:22 – 29 лип. 14:00Очікувана вартість83 580,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-006177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлорит натрію 25% розчин (NaClO2), Соляна кислота 9% розчин (HCl)
Оголошено17 лип. 13:37
Прийом пропозицій17 лип. 13:37 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість614 000,00 грн
без ПДВЗавершена