Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24311900-6»
-
ID: UA-2026-08-26-010011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий в балонах
Оголошено26 серп. 15:25
Прийом пропозицій26 серп. 15:25 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2025-12-31-004826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено31 груд. 2025 13:37
Прийом пропозицій31 груд. 2025 13:37 – 25 лют. 09:00 -
ID: UA-2025-04-07-013739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАлюміній сірчанокислий, хлор рідкий, гіпохлорит натрію Коагулянт/флокулянт на основі сульфат нітрату алюмінію
Оголошено7 квіт. 2025 18:27
Прийом пропозицій7 квіт. 2025 18:27 – 15 квіт. 2025 01:00 -
ID: UA-2024-12-31-006008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий та коагулянти для очищення води
Ім'я:Богачонок Дар`я СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0675040803 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено31 груд. 2024 15:45
Прийом пропозицій31 груд. 2024 15:45 – 8 січ. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-12-16-005604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено16 груд. 2024 11:16
Прийом пропозицій16 груд. 2024 11:16 – 24 груд. 2024 09:00 -
ID: UA-2026-08-20-000884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНеорганічні хімічні речовини
Очікувана вартість3 071 835,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий
Оголошено17 серп. 15:18
Прийом пропозицій17 серп. 15:18 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість22 616 417,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-009696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Хлор рідкий (в контейнерах)
Оголошено12 серп. 15:53
Прийом пропозицій12 серп. 15:53 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість249 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-007092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий
Оголошено11 серп. 13:59
Прийом пропозицій11 серп. 13:59 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість22 616 417,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-000329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлор рідкий в балонах (ДК 021:2015: 24311900-6 - Хлор, ДК 016:2010: 20.13. 2 - Елементи хімічні, н.в.і.у.; кислоти та сполуки неорганічні)
Очікувана вартість97 459,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено29 лип. 16:53
Прийом пропозицій29 лип. 16:53 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість8 204 247,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-005606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Очікувана вартість2 781 135,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено7 лип. 15:00
Прийом пропозицій7 лип. 15:00 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість9 792 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-000475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлорна вапна 0,25кг Краматорск
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий (в контейнерах), за ДК 24310000-0 (Основні неорганічні хімічні речовини)
Оголошено12 черв. 15:08
Прийом пропозицій12 черв. 15:08 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість352 386,69 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-004436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий в балонах
Оголошено12 черв. 11:32
Прийом пропозицій12 черв. 11:32 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість785 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-000847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Очікувана вартість2 338 590,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-004710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Очікувана вартість1 995 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-009948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий в балонах
Оголошено8 трав. 14:54
Прийом пропозицій8 трав. 14:54 – 18 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість981 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-07-014339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлорне вапно
Очікувана вартість7 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro