Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24311520-8»
-
ID: UA-2026-08-28-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАлюміній хлористий 6-ти водн., чда Хлорамін Б Цинк сірчанокислий 7-води, чда Магній сірчанокислий 7-водн., фарм, Метіонін (L), харч. заліза фумарат фарм Натрій тетраборнокислий (бура), 10-водн., чда Натрій сірчистокислий піро (метабісульфіт), харч. Калію гідроокис, фарм, Чехія Натрію гідроокис,
дрібногранульований, хч, Франція Калій хлористий, чда Очікувана вартість5 759,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода кальцинована, 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Очікувана вартість76,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода Каустична Klebrig 1кг Їдкий натр Мікро гранула КС-1
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Оголошено19 серп. 14:25
Прийом пропозицій19 серп. 14:25 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість9 590,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-001954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалію гідроокис, чда Натрію гідроокис, стандарт-титр, 10 амп., Альфарус Кислота ортофосфорна 85%, харч
Очікувана вартість2 871,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-3 Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробовувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 11:17
Прийом пропозицій7 серп. 11:17 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 276,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-011175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено4 серп. 16:40
Прийом пропозицій4 серп. 16:40 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість30 149,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-006472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 лип. 14:47
Прийом пропозицій31 лип. 14:47 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість19 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-002581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСода каустична та кальцинована
Оголошено30 лип. 11:02
Прийом пропозицій30 лип. 11:02 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість115 154,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Залізний купорос, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію, Силікагель
Оголошено28 лип. 15:26
Прийом пропозицій28 лип. 15:26 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість8 020 820,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-009779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено27 лип. 16:21
Прийом пропозицій27 лип. 16:21 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-004014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань)
Оголошено21 лип. 11:38
Прийом пропозицій21 лип. 11:38 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість76 473,53 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено20 лип. 16:22
Прийом пропозицій20 лип. 16:22 – 29 лип. 14:00Очікувана вартість83 580,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено8 лип. 15:10
Прийом пропозицій8 лип. 15:10 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість43 166,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-010070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСода каустична (луска)
Оголошено3 лип. 17:08
Прийом пропозицій3 лип. 17:08 – 11 лип. 18:00Очікувана вартість833 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено25 черв. 16:15
Прийом пропозицій25 черв. 16:15 – 3 лип. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-007359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНатрію гідроокис (натр їдкий очищений)
Ім'я:Лобода Вікторія ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено23 черв. 13:30
Прийом пропозицій23 черв. 13:30 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість11 883 529,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-006055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода каустична
Очікувана вартість17 839,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено23 черв. 10:43
Прийом пропозицій23 черв. 10:43 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-000073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини Сода в асортименті для Східного ТУОМ
Ім'я:Осинський ОлександрE-mail: [email protected] Телефон: 380577302676 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість10 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro