Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24311470-2»
-
ID: UA-2026-08-31-013082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоляна кислота (розчин водний)
Очікувана вартість126,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-707_24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Розчин соляної кислоти)
Оголошено21 серп. 13:24
Прийом пропозицій21 серп. 13:24 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 000 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-06-008647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоляна кислота 1л 14% Сфера сім (565836)
Очікувана вартість379,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію AquaDoctor С-15L, 20 л. або еквівалент; засіб для зниження рівня pH AquaDoctor pH Minus HL, 20 л. або еквівалент; соляна кислота, 13%, 20 л.; хлорне вапно, 20 кг.
Оголошено4 серп. 14:46
Прийом пропозицій4 серп. 14:46 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 083 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Залізний купорос, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію, Силікагель
Оголошено28 лип. 15:26
Прийом пропозицій28 лип. 15:26 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість8 020 820,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-006177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлорит натрію 25% розчин (NaClO2), Соляна кислота 9% розчин (HCl)
Оголошено17 лип. 13:37
Прийом пропозицій17 лип. 13:37 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість614 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоляна кислота 14%
Очікувана вартість15 264,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-008116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Сірчана кислота, соляна кислота)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено9 черв. 14:05
Прийом пропозицій9 черв. 14:05 – 22 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 244,35 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-012170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-473_24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Розчин соляної кислоти)
Оголошено28 трав. 17:19
Прийом пропозицій28 трав. 17:19 – 8 черв. 12:00Очікувана вартість3 480 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-21-002900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Хімреактиви, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію
Оголошено21 трав. 10:45
Прийом пропозицій21 трав. 10:45 – 29 трав. 10:00Очікувана вартість316 857,61 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-010669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-328_24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Лабораторні реактиви): Лот № 1: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Кислота сірчана); Лот № 2: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Неорганічні хімічні речовини)
Оголошено7 квіт. 15:25
Прийом пропозицій7 квіт. 15:25 – 20 квіт. 12:00Очікувана вартість207 330,63 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-008133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Гіпохлорит натрію, Хімреактиви, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію, Силікагель, Сорбент
Оголошено30 бер. 15:00
Прийом пропозицій30 бер. 15:00 – 8 квіт. 10:00Очікувана вартість2 104 517,61 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-014682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-283_24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Розчин соляної кислоти)
Оголошено11 бер. 18:38
Прийом пропозицій11 бер. 18:38 – 1 квіт. 12:00Очікувана вартість2 448 703,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-24-012423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Кислота сірчана, кислота соляна та інше)
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено24 лют. 15:57
Прийом пропозицій24 лют. 15:57 – 4 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 578,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-09-002354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24311470-2 хлороводород (соляна кислота)
Очікувана вартість3 014,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-30-014866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Лагоцький Микола ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: 380964847269 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено30 січ. 16:30
Прийом пропозицій30 січ. 16:30 – 7 лют. 17:00Очікувана вартість636 210,76 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-21-005420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана, Кислота соляна, Залізний купорос, Гідразин гідрат, Цеоліт, Концентрований реагент на основі сульфітів
Оголошено21 січ. 11:22
Прийом пропозицій21 січ. 11:22 – 29 січ. 10:00Очікувана вартість14 676 960,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-20-016146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість67 690,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-014637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Коперницький Ростислав ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено14 лист. 2025 16:55
Прийом пропозицій14 лист. 2025 16:55 – 25 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 384,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-06-009170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-016_24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Лабораторні реактиви): Лот № 1: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Лабораторні реактиви ‒ сірчана та соляна кислоти); Лот № 2: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Лабораторні реактиви)
Оголошено6 лист. 2025 13:55
Прийом пропозицій6 лист. 2025 13:55 – 21 лист. 2025 12:00Очікувана вартість143 390,28 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась