Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24311420-7»
-
ID: UA-2026-08-17-001954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалію гідроокис, чда Натрію гідроокис, стандарт-титр, 10 амп., Альфарус Кислота ортофосфорна 85%, харч
Очікувана вартість2 871,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОртофосфорна кислота для пайки 30г
Очікувана вартість64,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 лип. 14:47
Прийом пропозицій31 лип. 14:47 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість19 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Залізний купорос, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію, Силікагель
Оголошено28 лип. 15:26
Прийом пропозицій28 лип. 15:26 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість8 020 820,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено20 лип. 16:22
Прийом пропозицій20 лип. 16:22 – 29 лип. 14:00Очікувана вартість83 580,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено8 лип. 15:10
Прийом пропозицій8 лип. 15:10 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість43 166,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено25 черв. 16:15
Прийом пропозицій25 черв. 16:15 – 3 лип. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено23 черв. 10:43
Прийом пропозицій23 черв. 10:43 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-013070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено9 черв. 16:40
Прийом пропозицій9 черв. 16:40 – 17 черв. 08:00Очікувана вартість51 800,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-21-002900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Хімреактиви, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію
Оголошено21 трав. 10:45
Прийом пропозицій21 трав. 10:45 – 29 трав. 10:00Очікувана вартість316 857,61 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-001927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Руденко Максим МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено16 квіт. 10:07
Прийом пропозицій16 квіт. 10:07 – 24 квіт. 15:00Очікувана вартість70 155,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-008133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота соляна, Гіпохлорит натрію, Хімреактиви, Сода та ортофосфорна кислота, Гідрат окису калію, Силікагель, Сорбент
Оголошено30 бер. 15:00
Прийом пропозицій30 бер. 15:00 – 8 квіт. 10:00Очікувана вартість2 104 517,61 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-005743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалій сірчанокислий, хч Мідь сірчанокисла 5-водн., чда магній сірчанокислий, Китай Кислота ортофосфорна 85%, харч, Китай Калій хлористий, хч Марганець сірчанокислий, моногідрат, ч Сірчанокисле залізо (ІІ), ч Калій фосфорнокислий 1-зам. (Prayon)
Очікувана вартість2 466,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-015676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системио-фосфорна кислота
Ім'я:Боровик Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380573410591 Факс:+380577194607Веб сайт: ЄДРПОУ:00205096Очікувана вартість704 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-011826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКислота ортофосфорна для пайки
Очікувана вартість239,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-008878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКислота ортофосфорна 30мл
Очікувана вартість56,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-012141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено2 бер. 16:30
Прийом пропозицій2 бер. 16:30 – 10 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість22 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-30-014866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Лагоцький Микола ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: 380964847269 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено30 січ. 16:30
Прийом пропозицій30 січ. 16:30 – 7 лют. 17:00Очікувана вартість636 210,76 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-16-011588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКислота ортофосфорная FIT 30 г
Ім'я:Марія КонстантиноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість42,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-28-015066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено28 лист. 2025 17:38
Прийом пропозицій28 лист. 2025 17:38 – 6 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 335,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась