Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24311411-1»
-
ID: UA-2026-09-02-001642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана)
Оголошено2 вер. 10:01
Прийом пропозицій2 вер. 10:01 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-003124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСірчана кислота 43% водний р-р
Очікувана вартість768,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Кислота сірчана)
Оголошено25 серп. 13:35
Прийом пропозицій25 серп. 13:35 – 2 вер. 21:00Очікувана вартість24 210 001,84 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-005702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24310000-0 по ДК 021:2015 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана). РПЗ - 9.442.
Оголошено19 серп. 12:37
Прийом пропозицій19 серп. 12:37 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість1 106 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана
Оголошено18 серп. 15:43
Прийом пропозицій18 серп. 15:43 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість11 369 135,22 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-3 Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробовувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 11:17
Прийом пропозицій7 серп. 11:17 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 276,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-004473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено30 лип. 12:31
Прийом пропозицій30 лип. 12:31 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість5 670,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-011967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСірчана кислота (у перерахунку на 100%)
Очікувана вартість59 113 392,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСірчана кислота (у перерахунку на 100%)
Оголошено22 лип. 18:41
Прийом пропозицій22 лип. 18:41 – 30 лип. 09:00Очікувана вартість50 472 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-006886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисоляна кислота
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини (Хімічні речовини)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено20 лип. 16:22
Прийом пропозицій20 лип. 16:22 – 29 лип. 14:00Очікувана вартість83 580,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-19-000035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини (Неорганічні хімічні речовини)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість8 074,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСірчана кислота (у перерахунку на 100%)
Оголошено14 лип. 16:57
Прийом пропозицій14 лип. 16:57 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість49 261 160,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-005609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 4 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
(кислота сірчана) Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено9 лип. 13:06
Прийом пропозицій9 лип. 13:06 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість35 545 780,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 4 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
(кислота сірчана), лот 5 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана) Ім'я:Лобода Вікторія ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено9 лип. 13:03
Прийом пропозицій9 лип. 13:03 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість44 787 682,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено8 лип. 15:10
Прийом пропозицій8 лип. 15:10 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість43 166,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-005011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана
Ім'я:Лобода Вікторія ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено8 лип. 12:33
Прийом пропозицій8 лип. 12:33 – 16 лип. 09:00Очікувана вартість9 173 060,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-004255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана технічна
Оголошено7 лип. 12:01
Прийом пропозицій7 лип. 12:01 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість478 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-000012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини (Неорганічні хімічні речовини)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість19 104,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-000712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота
Ім'я:Шиденко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385835 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено26 черв. 09:15
Прийом пропозицій26 черв. 09:15 – 6 лип. 13:00Очікувана вартість415 767,00 грн
з ПДВЗавершена