Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24311400-1»
-
ID: UA-2026-08-25-009646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГідрат окису калію, Силікагель
Оголошено25 серп. 15:15
Прийом пропозицій31 серп. 10:00 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-006974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Кислота сірчана)
Оголошено25 серп. 13:35
Прийом пропозицій25 серп. 13:35 – 2 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-31-013082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоляна кислота (розчин водний)
Очікувана вартість126,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСірчана кислота 43% водний р-р
Очікувана вартість768,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-707_24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Розчин соляної кислоти)
Оголошено21 серп. 13:24
Прийом пропозицій21 серп. 13:24 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 000 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-005702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24310000-0 по ДК 021:2015 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана). РПЗ - 9.442.
Оголошено19 серп. 12:37
Прийом пропозицій19 серп. 12:37 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість1 106 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана
Оголошено18 серп. 15:43
Прийом пропозицій18 серп. 15:43 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість11 369 135,22 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-010295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Соляна кислота для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено17 серп. 16:06
Прийом пропозицій17 серп. 16:06 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість8 258,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-001954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалію гідроокис, чда Натрію гідроокис, стандарт-титр, 10 амп., Альфарус Кислота ортофосфорна 85%, харч
Очікувана вартість2 871,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОртофосфорна кислота для пайки 30г
Очікувана вартість64,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-3 Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви для лабораторних випробовувань)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено7 серп. 11:17
Прийом пропозицій7 серп. 11:17 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 276,08 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-008647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоляна кислота 1л 14% Сфера сім (565836)
Очікувана вартість379,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено4 серп. 16:40
Прийом пропозицій4 серп. 16:40 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість30 149,17 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію AquaDoctor С-15L, 20 л. або еквівалент; засіб для зниження рівня pH AquaDoctor pH Minus HL, 20 л. або еквівалент; соляна кислота, 13%, 20 л.; хлорне вапно, 20 кг.
Оголошено4 серп. 14:46
Прийом пропозицій4 серп. 14:46 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 083 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-005238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКислота фтористоводнева (плавикова) 70 %
Ім'я:ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість766 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-02-000124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАД хлор рідкий,AD pH Minys
Очікувана вартість8 255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 лип. 14:47
Прийом пропозицій31 лип. 14:47 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість19 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-011257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015: 24315300-8 Пероксид водню: Дезінфікуючий засіб на основі пероксиду водню 28-28.5%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015 :24312220-2 – Гіпохлорит натрію: Рідкий засіб для дезінфекції води в басейнах на основі гіпохлориту
натрію15%, 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Розчин для зниження рівня PH Froqqy "Minus Liquid НA", 20 л або еквівалент; ДК 021:2015: 24311410-4 Неорганічні кислоти: Засіб дезінфекційний “Дезакват 9”, 1 кг або еквівалент) Оголошено30 лип. 23:08
Прийом пропозицій30 лип. 23:08 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість904 568,75 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-30-004473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено30 лип. 12:31
Прийом пропозицій30 лип. 12:31 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість5 670,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-000736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКислота соляна стандарт-титр (уп. 10 ампул (Альфарус)
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість633,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro