Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24311130-7»
-
ID: UA-2026-07-17-006505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Гідразин гідрат технічний 64%)
Оголошено17 лип. 13:54
Прийом пропозицій17 лип. 13:54 – 25 лип. 11:00Очікувана вартість696 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-21-005420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана, Кислота соляна, Залізний купорос, Гідразин гідрат, Цеоліт, Концентрований реагент на основі сульфітів
Оголошено21 січ. 11:22
Прийом пропозицій21 січ. 11:22 – 29 січ. 10:00Очікувана вартість14 676 960,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-20-016146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість67 690,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-23-015445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНеорганічні хімічні речовини
Ім'я:Коперницький Ростислав ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено23 жовт. 2025 17:10
Прийом пропозицій23 жовт. 2025 17:10 – 31 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-04-08-007150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Гідразин гідрат технічний 64%)
Ім'я:Темнохуд Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 Веб сайт: ЄДРПОУ:05471247Оголошено8 квіт. 2025 13:06
Прийом пропозицій8 квіт. 2025 13:06 – 16 квіт. 2025 11:00Очікувана вартість1 320 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-13-002304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідразин гідрат
Оголошено13 бер. 2025 10:16
Прийом пропозицій13 бер. 2025 10:16 – 21 бер. 2025 10:00Очікувана вартість840 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-01-15-011441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (Поставка неорганічних хімічних речовин для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість59 541,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-03-016893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідриди
Ім'я:Молчанов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт: ЄДРПОУ:03291669Очікувана вартість49 632,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-21-016770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Євтушенко Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість140 925,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-15-013920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Ящук Ірина РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено15 жовт. 2024 16:34
Прийом пропозицій15 жовт. 2024 16:34 – 24 жовт. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість141 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-10-03-007011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системититан гідрид
Очікувана вартість4 763,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-05-002319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідразин гідрат
Оголошено5 вер. 2024 10:27
Прийом пропозицій5 вер. 2024 10:27 – 13 вер. 2024 10:00Очікувана вартість312 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-02-28-004549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовари - код CPV 24310000-0 по ДК 021:2015 – Основні неорганічні хімічні речовини (Неорганічні хімічні реактиви для аналітичних лабораторій). РПЗ - 9.256
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено28 лют. 2024 11:49
Прийом пропозицій28 лют. 2024 11:49 – 12 бер. 2024 10:00Очікувана вартість542 856,07 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-01-05-001951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКислота сірчана, кислота соляна, гіпохлорит, хімреактиви, залізний купорос, сода, ортофосфорна кислота, гідрат окису калію, гідразин гідрат, силікагель, сорбент, концентрований реагент на основі сульфітів
Оголошено5 січ. 2024 11:23
Прийом пропозицій5 січ. 2024 11:23 – 17 січ. 2024 10:00Очікувана вартість13 810 974,85 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-04-12-006017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідразин гідрат
Очікувана вартість105 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-04-10-001133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімреактиви, сода, ортофосфорна кислота, гідрат окису калію, гідразин гідрат
Оголошено10 квіт. 2023 09:48
Прийом пропозицій10 квіт. 2023 09:48 – 18 квіт. 2023 10:00Очікувана вартість1 102 082,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-03-09-006939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦеоліт, кислота соляна, гіпохлорит, хімреактиви, залізний купорос, сода, ортофосфорна кислота, гідрат окису калію, гідразин гідрат, сорбент, натрію сульфіт
Оголошено9 бер. 2023 14:28
Прийом пропозицій9 бер. 2023 14:28 – 17 бер. 2023 10:00Очікувана вартість6 116 014,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-09-07-006966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГідразин гідрат, гіпохлорит натрію
Оголошено7 вер. 2022 14:24
Прийом пропозицій13 вер. 2022 12:00 – 16 вер. 2022 10:00Очікувана вартість2 501 570,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-05-30-000275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюЦеоліт, гіпохлорит натрію, хімреактиви, залізний купорос, сода та ортофосфорна кислота, гідразин гідрат, силікагель, сорбент
Оголошено30 трав. 2022 09:18
Прийом пропозицій30 трав. 2022 09:18 – 6 лип. 2022 10:00Очікувана вартість9 329 057,64 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-01-20-001969-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюЦеоліт, кислоти сірчана та соляна, гіпохлорит, хімреактиви, залізний купорос, сода, сорбенти
Оголошено20 січ. 2022 14:08
Прийом пропозицій20 січ. 2022 14:08 – 21 лют. 2022 10:00Очікувана вартість7 279 994,30 грн
з ПДВСкасована