Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24311120-4»
-
ID: UA-2026-08-27-004109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Очікувана вартість912,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід для ЗОШ І-ІІІ ступенів селища Товсте
Очікувана вартість4 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПорошки
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено19 серп. 19:15
Прийом пропозицій19 серп. 19:15 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість63 125,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-003565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід кальцію
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675954500 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Очікувана вартість2 964,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари для навчальних цілей згідно до Специфікації (карбід кальцію)
Очікувана вартість900,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід
Очікувана вартість1 005,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Ім'я:Майстров Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380671722871 ЄДРПОУ:01994959Очікувана вартість2 387,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПорошки
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено29 лип. 16:12
Прийом пропозицій29 лип. 16:12 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість63 125,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-008658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід кальцію
Очікувана вартість1 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід
Очікувана вартість2 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар код CPV 24310000-0 по ДК 021:2015 – Основні неорганічні хімічні речовини (Карбід кальцію). (РПЗ: 9.338)
Оголошено16 лип. 09:37
Прийом пропозицій16 лип. 09:37 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість30 472,10 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-30-001238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикарбід
Очікувана вартість24 266,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновні неорганічні хімічні речовини: Карбід кальція
Очікувана вартість52 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-000612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикарбід кальцію
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-002182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід кальцію (код за ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-006434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (карбід)
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-006026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКарбід вольфраму
Ім'я:Кошіль Людмила ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444300723 Факс:+380444300723Веб сайт: ЄДРПОУ:05417377Оголошено2 черв. 12:45
Прийом пропозицій2 черв. 12:45 – 10 черв. 09:00Очікувана вартість66 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-010995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКарбід кальцію /100кг/ Словаччина фр.80
Очікувана вартість22 035,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro