Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24300000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-011643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини 3
Оголошено31 серп. 16:20
Прийом пропозицій31 серп. 16:20 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію марки «А»
Оголошено31 серп. 16:06
Прийом пропозицій31 серп. 16:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОрганічні хімічні речовини
Оголошено31 серп. 14:49
Прийом пропозицій31 серп. 14:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини 2
Оголошено31 серп. 14:22
Прийом пропозицій31 серп. 14:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Оголошено31 серп. 14:13
Прийом пропозицій31 серп. 14:13 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини
Оголошено31 серп. 12:21
Прийом пропозицій31 серп. 12:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпирт етиловий ректифікований
Оголошено31 серп. 10:17
Прийом пропозицій31 серп. 10:17 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-30-000635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕтиленгліколь; Холін хлорид
Оголошено30 серп. 19:56
Прийом пропозицій30 серп. 19:56 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 416,66 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів6 дн. 18 г. 10 хв.
-
ID: UA-2026-08-29-000472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозчини для калібрування рН метра
Ім'я:Сержант-Міщенко Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380973763025 ЄДРПОУ:26614722Оголошено29 серп. 15:07
Прийом пропозицій29 серп. 15:07 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-001511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-749_24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Метанол)
Оголошено28 серп. 10:01
Прийом пропозицій28 серп. 10:01 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсновні органічні хімічні речовини (Діетиленгліколь)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 серп. 09:52
Прийом пропозицій28 серп. 09:52 – 11 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-009958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічна продукція різна (стандартні зразки для проведення досліджень)
Оголошено27 серп. 15:43
Прийом пропозицій27 серп. 15:43 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-27-009944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-743_24320000-3 - Основні органічні хімічні речовини (Метанол)
Оголошено27 серп. 15:56
Прийом пропозицій27 серп. 15:56 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГіпохлорит натрію марки А (ДК 021:2015 – 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини)
Оголошено26 серп. 15:55
Прийом пропозицій26 серп. 15:55 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлор рідкий в балонах
Оголошено26 серп. 15:25
Прийом пропозицій26 серп. 15:25 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТринатрійфосфат
Оголошено26 серп. 12:26
Прийом пропозицій26 серп. 12:26 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічні реактиви
Оголошено26 серп. 10:00
Прийом пропозицій26 серп. 10:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 24310000-0 - Основні неорганічні хімічні речовини
Оголошено26 серп. 09:29
Прийом пропозицій26 серп. 09:29 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-013888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТехнічна хімія
Оголошено25 серп. 20:55
Прийом пропозицій29 серп. 18:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення